• Настільна гра Спаплюжений Грааль. Відлуння минулого (Tainted Grail. The Fall of Avalon. Echoes of the Past) доповнення RUS

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

Згодні, що грати в «Осквернённый Грааль. Падение Авалона (Спаплюжений Грааль. Падіння Авалона)» — майже як проживати маленьке життя? Ця атмосферна кооперативна пригода з розгалуженим сюжетом настільки захоплює і занурює у свій світ, що все інше тимчасово перестає існувати. Хочете ще більше відчути реальність пригоди? Тоді варто краще пізнати своїх персонажів і стати ближче до них. Як? Замовити доповнення «Осквернённый Грааль. Эхо прошлого».

У ньому на вас чекає книга спогадів 13 героїв гри. Так, саме 13-ти. Тобто, якщо ви вирішили замовити до базової гри доповнення «Осквернённый Грааль. Кампании «Эпоха легенд» и «Последний рыцарь» », то в цьому випуску знайдуться історії і для нових персонажів. Причому, щоб дізнатися героя, замало прочитати пару сторінок — як і людину неможливо пізнати за пару хвилин.

Кожного персонажа чекає по 3 блоки 9 особистих звершень, тільки виконавши які можна воскресити унікальні спогади, що дають різноманітні ефекти. А за кожен блок звершень можна отримати ще одноразову карту особливої дії, з якою ви потрапите в легенди.

Крім того, відкривши всі спогади, ви зіткнетеся з глибинними страхами та старими ворогами, але виконавши завдання отримаєте цінну нагороду. Так що доповнення «Осквернённый Грааль. Эхо прошлого (Спаплюжений Грааль. Відлуння минулого)» подарує кожному гравцеві унікальний міні-квест для його персонажа і зробить партії ще цікавіше. Причому заповнений лист досягнень можна зберігати до наступної партії, як в легасі-іграх, залишаючи у персонажа отримані можливості та спогади. Адже не варто забувати щось, якщо це робить вас сильнішими!

Що всередині?

Книга спогадів
13 карт покращених властивостей
39 карт легендарних дій
26 двосторонніх аркушів звершень

Розмір коробки: 255х180х30 мм

Характеристики

По інтересах: Доповнення
Мова: російська
Кількість гравців: 1 - 4
Час партії, хв.: 60 - 120
Вік: 14+
По інтересах: Доповнення
Мова: російська
Кількість гравців: 1 - 4
Час партії, хв.: 60 - 120
Вік: 14+
Книга спогадів
13 карт покращених властивостей
39 карт легендарних дій
26 двосторонніх аркушів звершень

Розмір коробки: 255х180х30 мм