10 самых популярных настольных игр современности

 

Загальний інтерес до настільних ігор набуває все більшої популярності у сучасному світі. Колекційні настільні ігри та класичні настільні ігри займають особливе місце серед гравців. Давайте розглянемо 10 найпопулярніших настільних ігор сучасності, які об'єднують ці дві категорії.

"Колонізатори" (Settlers of Catan): Ця колекційна настільна гра стала іконою сучасного грального світу. У "Колонізаторах" гравці будують свої поселення, збирають ресурси та торгуються, щоб здобути перемогу.

"Карти конфлікту" (Card Against Humanity): Ця нестандартна класична настільна гра, де гравці по черзі відповідають на неполітичні, аморальні та непристойні запитання. "Карти конфлікту" стала культовою грою серед молоді.

"Містеріум" (Mysterium): Ця колекційна кооперативна настільна гра дозволяє гравцям втілитися в паранормальних детективів, які розгадують загадкові смертельні події.

"Шахи": Ця класична настільна гра вже століттями захоплює увагу гравців. Вона сприяє розвитку стратегічного мислення та логічного мислення.

"Цок-цок-Бабах": Ця класична гра на швидкість дозволяє гравцям перевірити свою реакцію та словниковий запас. Гравці по черзі називають слова, що починаються з певної літери, доки не прозвучить звук " Цок-цок-Бабах ".

"Ризик" (Risk): Ця колекційна стратегічна гра пропонує гравцям здійснити завоювання світу. Гравці розміщують свої армії, використовують тактику та випробовують свої стратегічні навички.

"Кодові імена" (Codenames): Ця колекційна настільна гра заснована на комунікації та загадках. Гравці розділені на команди та спробують розшифрувати коди за допомогою натяків та слів.

"Цитаделі" (Citadels): Ця колекційна настільна стратегічна гра дозволяє гравцям збудувати своє місто, використовуючи різні персонажі та властивості. Гравці виконують різноманітні ролі та розвивають свої стратегічні навички, щоб здобути перемогу.

 "Дженга" (Jenga): Ця класична гра з дерев'яними блоками викликає напруження та нервовість. Гравці по черзі видаляють блоки з вежі, не допускаючи її обвалу.

"7 Чудес" (7 Wonders): Ця колекційна стратегічна гра переносить гравців у світ стародавніх цивілізацій. Гравці будують свої чудеса, розвивають свої міста та взаємодіють з сусідніми цивілізаціями.

Ці 10 настільних ігор, які поєднують колекційні настільні ігри та класичні настільні ігри, володіють широкою популярністю у сучасному гральному світі. Вони надають гравцям різноманітність, розвагу та можливість провести час у компанії друзів або сім'ї.

 

автор: Усенко Анастасія