Дорожні настільні ігри

Дорога не вирок! *смайлик*

У довгому шляху можна зробити багато корисного: подзвонити батькам, подумати й помріяти, вилучити невдалі світлини з телефону, порисувати. Але час пролетить цікаво й з користю, коли ти дістанеш у дорозі настільну гру!

Гри в дорогу настільки компактні й малі, що помістяться навіть у самий маленький кишенька. Зате ці «малята» здатні легко розвеселити не тільки тебе, але й усіх твоїх попутників!

Розроблювачі й виробники настолок давно зміркували, що в більших, громіздких видань повинні бути альтернативні дорожні версії. Так вийшли у світ безліч настільних мініатюр, такі як дорожній Імаджинаріум або Абалон, компактний Alias і Тик Так Бум, зменшений Еківоки, Соображарій і інші настільні ігри.

Для подорожуючий інтровертів у нас також дещо припасене.

Логічні IQ головоломки це те, що потрібно самотньому рейнджеру в часи поневірянь. Зручна коробочка завбільшки з долоню вміщає в собі величезна кількість завдань різної складності. Почавши з найпростішого рівня, неможливо зупинитися не подужавши всі головоломки до останньої. І раптом глядь у вікно, а ти вже прикотив до місця призначення й уся шлях-доріжка залишилася позаду!

Універсальний засіб від нудьги, кругле, але не таблетка, що це?

Dobble! Навіть якщо ти зібрався на Місяць цей міні бонус не дозволить нудьгувати тобі й іншим членам екіпажа! Адже на іншій планеті рік за сто, а картки Доббл не набридають ніколи!

Що б не розгубитися з вибором, а купити настільну дорожню гру по смакові, подзвони в магазин по номеру +38 073 151 60 89 і одержи консультацію й рекомендацію продавця всезнайки! Він допоможе визначити саме твою гру по даті народження, по імені або по лінії життя на руці *жарт*

Щасливого шляху, друг!

Фільтр
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір