Комікси та книги

Майже все хороше починається з коміксів

Ви знали, що одні з самих касових кінострічок — це екранізації коміксів? Про такі блокбастери, як Темний лицар, Месники, Залізна людина, Людина-павук, Вартові Галактики, Люди Ікс, ви напевно здогадувалися. Адже практично всі супергерої родом з двох всесвітів — Marvel і DC. А про такі фільми, як Люди в чорному, Костянтин: Володар темряви, 300 спартанців, «V» означає Вендета, Блейд і Місто Гріхів знали?

Список успішних кінокоміксів можна продовжувати дуже довго. Все-таки комікси існують понад 80 років — майже стільки ж, скільки кінематограф. Але Хід Конем вважає, що успіх екранізації як мінімум наполовину залежить від задуму. І, виявилося, що комікс — це не просто невелика «книжка з картинками», а графічний роман, який може таїти в собі цілий всесвіт і бути предметом поклоніння мільйонів людей.

Прийшло і на нашу вулицю комікс-свято!

І якщо раніше українці могли бачити магазин коміксів лише за кордоном або в американських фільмах і серіалах, таких як «Теорія Великого Вибуху», то зараз питання «де купити комікси Київ» не поставить Гугл в глухий кут. Тепер в Україні проводиться Comic Con, комікси можна купити в інтернет-магазині, а не вирушати за ними в подорож, та й фанатів цього жанру стало набагато більше. Саме для вас, дорогі читачі коміксів (теперішні та майбутні), наш магазин настільних ігор в ТЦ Дрім Таун й інтернет-каталог поповнилися колекцією коміксів.

Готуйте місце на полиці (можна поруч з настільними іграми)!

Ви зможете купити класику Marvel українською мовою, почитати про боротьбу Скотта Пілігрима з колишніми своєї подружки та роздуми голуба Геннадія про сенс життя. Бийтеся разом з Дедпулом проти Таноса і самої Смерті, оберіть сторону в Громадянській Війні супергероїв, загляньте в нуарне Місто Гріхів на доріжку і повертайтеся знову до нас купити наступне видання. Адже комікси, як чипси: один візьмеш — інші самі за рукою тягнуться.