Настільні ігри для компанії

Настільні ігри для будь-якої компанії, що це?

На старті пропонуємо розібратися до якої категорії компаній ставиться твоя, тоді наші пропозиції досягнуться точної мети! По «ходконевскім» міркам усі компанії можна умовно розділити на наступні категорії.

Level 1

Компанія «А у вас отут що?» - більшість учасників тільки починають знайомитися з альтернативним видом відпочинку, настільними іграми. Вам, хлопці, потрібно що-небудь простіше й попонятнее. Із упевненістю рекомендуємо: UNO, Свинтус, Дженга, Супер Фермер, Тик Так Бум, але це тільки мала «часточка» з того, що в нас для вас є. Пробуйте й вертайтеся; )

Level 2

Компанія «Нам щось типу Монополії!» - люди в чийому житті вже зібраний базовий набір настільних ігор, таких як Монополія, природно карти й лото, Alias і швидше за все Дженга. У просунутій версії «Монополістів» відіграють в Dixit, це і є першим дзвіночком про те, що гравці готові зробити крок на зустріч настолко складніше. Не побоїмося вам запропонувати: Ticket to Ride, Каркассон, Саботер, Шакал, Зомбі в будинку, Rummy. Скоріше підвищуйте lvl своєї веселої компанії, і приходите знову, але вже як «Розвідники».

Level 3

Компанія «Розвідників» - це те, які не зупинилися на попередніх щаблях і рушили в темний вир правил настільних ігор складніше. Вони допитливо розвідують у продавців «що-небудь таке сяке», щоб і самому вийшло розібратися й друзям пояснити. Такі шукачі пригод з більшою увагою прислухаються до рад консультанта і як правило виходять із магазину з іграми: Манчкин, Містеріум, Цитаделі або Колонізатори, а самим зухвалим вдається відрізати Епічні сутички бойових магів, Кодові імена, а то і його величність Small World. Поздоровляємо це успіх!

Level 80

Компанія вищої ігрової касти «Гики» - від англ. «geek», людей божевільна, захоплений якийсь вузької тется, у нашому випадку досконально розбирається в найрізноманітніших напрямках настільних ігор. Крім цього, такі компашки досконало володіють термінологією «махрового» настольщіка й усі їх слівця типу: «нубота, рпгешечка, амерітреш, імба, реролл, каст і т.д.» вищезгаданим компаніям зовсім не зрозумілі. Цим гравцям не потрібно пояснювати правила багатогодинної стратегії «Гра Престолів», вони самі кого завгодно можуть навчити механікам даної епічність стратегії й інших хардкорних видань як CЕРП, Кромішня тьма (Massive Darkness), Gloomheaven, CIVILIZATION або Descent. Гики й Гікіні змело й упевнено відкривають шести ( а то й більше) кілограмову коробку й трохи Наступний днів життя ребяток іде по чіткому сценарію багатогодинної настільної пригоди. Це важковаговики, як по вагарні складових настільних ігор, так і по розумовій складових гравців-настольщіков.

«Пустельники»

Це окремі, майже завжди дорослі компанії, Живуть у світі покеру або класичних шахів, десятиліттями забівають «рибу» у доміно або віддають переваги старі-добрі нарди. Такий хлопці не примикав до жодного з перерахованих вище ладів і багато років монотонно насолоджуються одноманітністю всесвітньо визнаної класики. Подібне щастя завжди є в наявності в нашому магазині, тому що ми дуже навіть підтримуємо цих пустельників.

Місія: купити настільну гру для своєї дорослої компанії, одержати довічну знижку й прийти за настолко для компанії своєї дитини.

Фільтр
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір