Аксесуари для настільних ігор

Аксесуари для настолок - примха чи необхідність?

Те, що ми пропонуємо в цьому розділі може як врятувати вашу гру, так і просто прикрасити її або доповнити.

Так в чому ж «сіль» аксесуарів для настолок?

  • Сімейні, затерті до дірок настільні ігри з картками можна «нарядити» в протектори. Так вони прослужать ще багато років і розкинуться десятками партій для нових поколінь.
  • Можна купити аксесуари для настільних ігор у вигляді красивих, кольорових і добре відшліфованих кубиків (дайсів). Як правило, якщо в базовому комплекті настільної гри є кості, то вони мають класичний вигляд - білі з чорними точками. Але поціновувачі настільних ігор готові витрачати чималі гроші, щоб зробити компоненти своїх колекцій унікальними і неповторними! І ми їх розуміємо ;-D
  • Комплектуючі до настільних ігор - це протектори на вибір, полотна для покеру, лічильники переможних балів, і навіть навчальна література.
  • Також, якщо були загублені (або з'їдені (: дітьми) окремі деталі для настільних ігор, ви можете написати нам на e-mail: info@hidkonem.com.ua. При наявності у нас необхідних запчастин ми обов'язково і з задоволенням надамо їх вам або подумаємо разом, як замінити відсутню деталь, картку, тайл або фішку.
  • Останнім пунктом цієї категорії товарів виступають не зовсім аксесуари для настільних ігор (Київ), але не менше велика пристрасть фанів настолок - СТІКЕРА! Величезний вибір смішних наклейок з дивакуватими малюнками, з улюбленими персонажами з мультфільмів, телесеріалів і коміксів. Все, що ви так любите тепер можна приклеїти на валізу, в блокнот чи собі на лоб!

 

Не шукайте аксесуари для своїх настільних ігор на інших сайтах, у магазина Хід Конем є все, що вам потрібно! Телефонуйте нам за номером (099) 515-03-71 будемо френдами!