Настільні ігри для двох (дуєльні)

Час з'ясовувати відносини оригінальним способом – купити настільну дуель.

Бої на подушках, катастрофа посуду, розмови на підвищених тонах, а також інші способи визначення, хто головний, хто прав або за ким останнє слово – відміняються! Увесь запал з'ясувань вийде з ваших вух самим безпечним образом, якщо перенести суперечка в площину настільної гри для двох гравців!

Вибирайте свій стиль гри для двох.

Дуельні ігри, як і інші настолки мають всілякі тематики, так само вони не уступають наповненістю ігрового процесу, різноманітністю персонажів і химерністю ігрових елементів.
Яке у вас сьогодні настрій? Осідлати космічні кораблі в колодостроітельной грі Зоряні Імперії або розв'язати бої персонажами виконаними в 8-мі бітному піксельному стилі вибравши тактичну дуель із серії ігор Pixel Tactics (Піксель Тактик)? Обоє варіанта припускають активне суперницьке протистояння, атмосферний ігровий процес, найцікавіші сценарії розглядів між вашими лідерами й героями.

А якщо ви бажаєте зберегти в будинку спокій і визначити найсильнішого «по-тихому», буркочучи собі під ніс тактикові погрому суперника, те старі добрі логічні стратегії для двох гравців завжди є в асортиментах магазину Хід Конем. Не втрачають актуальність шахи або шашки для старовірів або чудова настільна гра Пентаго для вмільців орієнтуватися в мінливому просторі ігрового поля.

Захоплююче проведуть час теплими зимовими (і не тільки) вечорами цінителі розміряних, неспішних ігор – для вас Печворк на стіл!

Дабл змагання може перетворитися у веселий театр абсурду у виконанні двох, якщо купити дуельні баталії за мотивами мультфільму «Час пригод» - Карткові Війти. Крута гра Заміс, у якій воістину перемішається все саме несумісне, припускає ігровий процес для 2-4 гравців, а от будь-яке доповнення до цієї настільної гри коштує дешевше й уміщає два діючих учасника, а це саме те, що ви шукали, раз виявилися в розділі «Дуель»!

Ви їдете за грою? Тоді ми вже відклали ваше замовлення! Потрібна доставка? Тисніть КУПИТИ або дзвоните, ми вже виїжджаємо!

Ми раді зустрічати вас у нашому магазині в Києву, а також відправити/доправити у точно призначений день будь-яку настільну гру для двох гравців по всій Україні. Вам варто тільки захотіти!

Фільтр
Вік
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір