Настільні ігри за попереднім замовленням

 Знаєте, що таке замовити настільну гру в інтернет-магазині заздалегідь?

Це гарантія того, що хіт, який ось-ось вийде на ринок, буде у вас на ігровій полиці.

Це не хвилюватися, що як тільки українська локалізація з'явиться в магазинах настільних ігор, її розберуть і вам доведеться чекати наступного тиражу.

Це також можливість купити найкращі настільні ігри з великою знижкою і низька ціна на найвищу якість.

Так що, як не крути, передзамовлення настільної гри у нас на сайті — це вигідно, зручно і навіть благородно. Адже якщо ви вирішите оформити попереднє замовлення, наприклад, на будь-яку українську локалізацію від магазину Хід Конем і компанії Lord of Boards, то також підтримаєте нашу ініціативу по локалізації світових хітів. І тим самим посприяєте розвитку культури настільних ігор в Україні! Це світова практика виробників настільних ігор і краудфандингових кампаній, яку ми дуже раді впровадити й на нашому вебсайті.

Тому можна замовити будь-яку настільну гру з даного розділу каталогу і спати спокійно. Ну, може, вже збирати компанію (або влаштовувати відбіркові змагання серед своїх друзів), щоб в неї пограти. Коли гра приїде до Києва і буде в нашому магазині настільних ігор — Хід Конем вам відразу повідомить, а наша швидка доставка домчить її за адресою або відправить в Дніпро, Одесу, Харків, загалом, будь-яке місто України. І ви зможете похвалити себе за передбачливість, насолоджуючись новим придбанням за дуже вигідною ціною.