ГоловнаГарантія й сервіс

Гарантія та повернення

 Не менш важливий пункт в роботі кожного магазину - гарантії, умови повернення або заміни. Купити настільну гру в Києві і Україні здається нескладним завданням, але не всі реалізатори сумлінно ставляться до своєї роботи.

 
Нам важливо, щоб Ви отримали якісний, довгостроковий, а також справний продукт. Магазин «Хід Конем» піклується про своїх клієнтів і стежить за якістю товарів, представлених на вітрині - як на реальній, так і віртуальної. Таким чином, покупець може бути впевнений в тому, що отримає саме те, що він хотів отримати, а в разі виникнення проблемних моментів - зможе звернутися за консультацією до фахівця. Давайте розглянемо докладніше умови гарантійного обслуговування, обміну і повернення товару.
 
На всі товари, представлені в нашому магазині, діють гарантії, терміни яких залежать від сервісної політики виробників. В середньому - це період від 1 року до 7 років.
 
При отриманні товару (у відділенні поштового служби, кур'єром або в магазині) перевіряйте комплектність і відсутність дефектів на місці! Комплектація ігор визначається за допомогою доданого опису або керівництва. Оцініть зовнішній вигляд коробки, перевірте цілісність всіх елементів при співробітнику служби доставки.
 
Будьте максимально уважні: якщо Вам не подобається зовнішній вигляд виробу або є явні невідповідності комплектації - повертайте замовлення нам і ми обов'язково його замінимо. Всі претензії щодо зовнішнього вигляду ігор приймаються тільки в момент доставки. Забираючи своє замовлення додому, Ви тим самим підтверджуєте, що все в порядку.
 
Випадкова втрата або пошкодження гри також переходить в відповідальність клієнта з моменту передачі товару.
 
Повернення грошових коштів або обмін складнотехнічних товарів покупцеві відбувається протягом 14 календарних днів з моменту покупки товару після перевірки незалежним експертом одного з уповноважених сервісних центрів, а також якщо товар не можна відремонтувати або полагодити.
Гарантійне обслуговування не діє на ремонт або заміну частин товару в зв'язку з їх моральним зносом.
 
Дані умови відповідають чинному законодавству України та спрямовані на підтримку споживачів і дотримання їх прав.
 
Ми намагаємося, щоб кожен покупець залишився задоволений своїм вибором, і перевіряємо кожне замовлення перед його передачею Вам. Однак складно встежити за всім і часом трапляються помилки. Якщо у Вас є претензії, пов'язані з придбаним товаром, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом і ми вирішимо всі питання разом!
 
Напишіть нам лист на e-mail: info@hidkonem.com.ua або зателефонуйте: (073) 151-60-89
 
 
 
З повагою, інтернет-магазин настільних ігор «Хід Конем»