• Настільна гра (Не) пʼяні кохані

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

 

Хочете перетворити звичайний вечір на незбагненну пригоду пристрасті та відвертості? Тоді долучайтеся до гри "(Не) п'яні кохані" - захоплюючого джерела ексклюзивних переживань для пар!

Це не просто забава, а справжня подорож до глибин ваших взаємин. Зі 180 провокативними питаннями та викликаючими завданнями, гра занурить вас у вир відвертих відкриттів та дерзновенних експериментів. Відкривайте нові грані бажання та взаєморозуміння, ніби змінюючи фокус камери на ваших стосунках.


  • Неперевершена інтимна атмосфера: Створіть унікальний настрій зі своїм партнером, використовуючи улюблені напої для розслаблення та зближення.

  • Дослідження та сміливість: Дізнайтеся про таємні фантазії та бажання одне одного через провокативні запитання та пристрасні завдання.

  • Зміцнення зв'язку: Ігровий процес спеціально розроблений, щоб зміцнювати міцні та чуттєві стосунки - як у ліжку, так і поза ним.


Щоб зануритися у вир відкриттів, спершу створіть затишну та безпечну атмосферу. Потім почергово обирайте картки, відповідаючи на запитання або виконуючи завдання, занурюючись у щире обговорення та поглиблюючи взаєморозуміння.


Гра "(Не) п'яні кохані" - ідеальний вибір для пар, які прагнуть розпалити полум'я пристрасті та зазирнути у найпотаємніші закутки своїх взаємин. Відчуйте, як ваші стосунки збагачуються новими відтінками близькості та довіри. Приготуйтеся до незбагненних відкриттів!

Що всередині?

180 карток

Характеристики

По інтересах: Алкогольні, Компактні, Розмовні, Секс ігри, Українські
Мова: українська
Кількість гравців: 2
Час партії, хв.: 30+
Вік: 18+
Текст у грі: Багато
Механіка: Вибір дій
По інтересах: Алкогольні, Компактні, Розмовні, Секс ігри, Українські
Мова: українська
Кількість гравців: 2
Час партії, хв.: 30+
Вік: 18+
Текст у грі: Багато
Механіка: Вибір дій
180 карток
Покупці цього товару також вибирають