Развивающие игры для детей

 

Велике щастя дитини – мати поруч дорослих, які дбають про її всебічний розвиток. Наймудріше рішення дорослих – знайти для дитини такий спосіб розвитку, який буде для неї цікавим. «Хід конем» радить кілька настільних ігор, що прокачають навички, необхідні малечі протягом усього життя!

 

Монстри, до Шафи  (3+)

Ця гра позбавляє малечу страхів і тренує пам’ять водночас. На картках зображено чудернацьких монстрів, що можуть з’являтися біля спеціальних карт ліжка. Але, знайшовши збіг між двома іншими картками-жетонами, монстра можна прогнати до шафи! Кажуть, ми боїмося того, про що не знаємо? Роздивляючись монстрів уздовж і впоперек та розуміючи,  що способи вигнати їх існують, дитячий неспокій також вирушає до далеких-далеких шаф! А найголовніше – тренується корисна навичка пам’яті.

 
Кораловий риф (4+)

Важливо ще змалечку розвивати в дитині навичку зорової уважності. У грі “Кораловий риф” від “Tactic” на пазлі зображено морське дно зі своїми рослинами й мешканцями. Задача гравців – уважно відшукати спеціально задані об’єкти, що заховалися серед інших елементів підводного світу та схожий кольорів. Така місія допомагає продемонструвати й непосидючій малечі, що без спокою та зосередження досягнути мети не вдасться.

Mistakos (5+)
Маючи цю гру на трьох, настав час знайомити малечу з законами сили тяжіння! Гравці мають по 8 крихітних стільців, з яких разом будують вежу, що стоїть на одному-єдиному стільчику, – настільки високу вежу, наскільки зможуть; у такий спосіб, у який вважають за правильне. Головне – вмістити всі 24 стільці в одну, стійку конструкцію. Гра вдосконалює логічне мислення дитини та вчить тестувати різні підходи до розв’язання завдання, продумувати свої дії наперед, передбачаючи можливі наслідки.

 

Отже, ми переконані, що відпочинок та розвиток – не взаємовиключні процеси: вони можуть відбуватись одночасно! І найкращий доказ цього – правильно дібрана розвивальна настільна гра. Знайти найкращі ігри світу протягом пари хвилин допоможе наш чатбот у Telegram. Скануй QR-код нижче або знаходь за нікнеймом @hidkonembot.

 

 

 

автор: Козін Андрій