• Манга Шлях Домогосподаря. Том 5

  The Way of the Househusband Vol 5
  • MAL'OPUS
   MAL091
   Цена: 220грн 198грн
   В наличии
  • Характеристики

   • укр
  • Отправка игры в день заказа
  • При регистрации скидка 3%
  • Бесплатная доставка от 1500грн

 

Приготуйся до нової захоплюючої глави в пригодах домогосподаря - п'ятий том манги "Шлях Домогосподаря" від Mal`opus вже у продажу!


Цього разу на тебе чекають ще більше інтриг, непередбачуваних поворотів сюжету та неочікуваних відкриттів. Герої улюбленої історії продовжують свій шлях до успіху, долаючи все нові перешкоди на своєму шляху.


Неймовірно деталізовані ілюстрації та чуттєві діалоги, як завжди, занурять тебе у атмосферу сповнену емоцій. Ти знову станеш свідком того, як звичайний домогосподар Казума крок за кроком перетворюється на справжнього капітана бізнесу, опановуючи нові навички та долаючи власні обмеження.


Разом з ним ти переживатимеш драматичні моменти, коли здається, що всі зусилля пішли намарно. Але Казума завжди знаходитиме вихід, демонструючи силу свого аналітичного розуму та винахідливості. Чи вдасться йому і цього разу вийти переможцем з непростої ситуації?


У п'ятому томі манги на тебе чекають нові персонажі, які вплетуться в складну павутину подій. Ти станеш свідком непростих взаємин, боротьби за владу та інтриг, що загрожуватимуть всьому, що побудував Казума. Чи вдасться йому зберегти власну імперію від знищення?


Неперевершені пейзажі, динамічні бойові сцени та гострі діалоги підтримуватимуть твій інтерес від першої до останньої сторінки. Ти будеш на краю свого крісла, стежачи за тим, як Казума долатиме все нові перешкоди та наближається до реалізації своїх амбітних планів.


Чи зможе наш герой-домогосподар утримати владу над власним бізнес-імперією? Що на нього чекає попереду? П'ятий том манги "Шлях Домогосподаря" від Mal`opus дасть тобі відповіді на всі ці запитання! Не пропусти продовження неймовірної історії успіху!

Что внутри?

Иллюстрации: Чб
Автор: Ооно Косуке
Издатель: Malopus
Количество страниц: 160
Страна-производитель: Украина
Год издания: 2024

Характеристики

Язык: украинский
Категории: Манга/Манхва
Жанры: Комедия
Обложка: Мягкая
ISBN: 978-617-8168-02-5
Размер коробки: 200х144х15 мм
Язык: украинский
Категории: Манга/Манхва
Жанры: Комедия
Обложка: Мягкая
ISBN: 978-617-8168-02-5
Размер коробки: 200х144х15 мм
Иллюстрации: Чб
Автор: Ооно Косуке
Издатель: Malopus
Количество страниц: 160
Страна-производитель: Украина
Год издания: 2024
Другие товары той же серии:
Покупатели этого товара также выбирают