• Настольная игра Dorfromantik: Фермерські Пригоди

  Дорфромантик
  • Ігрова Майстерня
   IM1005UA
   Цена: 1 850грн
   В наличии
  • Характеристики

   • 8+
   • 30-60
   • 1-6
   • укр
  • Отправка игры в день заказа
  • При регистрации скидка 3%
  • Бесплатная доставка от 1500грн

 

Уявіть собі казковий світ, де буйні річки несуть свої води крізь шелестливі ліси, а хвилясті пшеничні поля простягаються аж до мальовничих сіл - це неймовірний Дорфромантик, що ось-ось ожива на вашому столі!


Цей ігровий самобутній оазис, створений талановитою інді-студією Toukana Interactive­, вже встиг полонити серця гравців по всьому світу. Їхній ранній доступ у березні 2021 року викликав справжній фурор в ігровому співтоваристві, а сама гра навіть отримала кілька престижних нагород. І ось тепер Майкл Палм та Лукас Зак вирішили перенести цю чарівну головоломку зі створення ландшафтів у формат сімейної настільної гри, відкривши доступ до неї широкому колу шанувальників.


А вже 16 липня 2023 року в урочистій церемонії Spiel des Jahres Дорфромантик був визнаний Грою року! Це справжнє визнання майстерності її творців та заслужений тріумф дивовижного ігрового досвіду.


Уявіть себе відважними будівельниками, які об'єдналися задля створення неймовірного краєвиду! Ваше завдання - вправно розміщувати плитки, виконуючи при цьому вимоги місцевих фермерів. Але на цьому ваша подорож не закінчується!


Ви також змагатиметеся за формування найдовшої безперервної Колії та Річки. Все це потрібно зробити, не забуваючи про Прапорці - ці унікальні елементи додадуть вашій роботі особливої привабливості.


Чим краще ви впораєтеся з кожним завданням, тим більше очок отримаєте наприкінці гри. А це означає, що вам відкриються нові, захопливі можливості!


П'ять різних коробок, наповнених додатковими компонентами, чекають на вас. Кожен набір містить цікаві завдання, які допоможуть вам вдосконалити свої навички та досягти найвищих результатів у наступних партіях.


Перш за все, перемішайте всі плитки Завдань та сформуйте з них стоси, розмістивши їх на краю ігрової зони. Тепер час для плиток Краєвиду - перемішайте їх, вийміть 3 випадкові та відкладіть вбік, а решту організуйте в стоси на протилежному краї.


Далі розподіліть 25 маркерів Завдань за кольорами чи типами і розташуйте їх поруч зі стосами плиток Завдань. Ну, а поки що нотатники очок та Кампанії можна відкласти - вони знадобляться аж наприкінці гри.


Тепер визначайте першого гравця і починайте свої захопливі мандри! Ви будете по черзі відкривати плитки Краєвиду або Завдання, вирішуючи, де їх найкраще розмістити. Пам'ятайте, після перших 3 обов'язкових плиток Завдання ви кожен хід перевірятимете, чи є у вас 3 плитки із маркерами - якщо ні, відкриваєте нову, якщо є - береться плитка Краєвиду.


Ви маєте влучно розміщувати плитки ігрового поля, поєднуючи їх у єдину, цілісну структуру. Перше правило тут просте: жодна плитка не має залишатися сама по собі - кожна з них повинна мінімум одним краєм прилягати до вже розміщених плиток.


Крім того, ви повинні зважати на два важливі нюанси. По-перше, колії та річки на плитках мають стикуватися з аналогічними елементами на сусідніх плитках. Тобто, край із річкою не може примикати до краю без річки. Водночас, інші типи ландшафтів, такі як ліси, поля чи поселення, можуть з'єднуватися як завгодно, їхні краї не обов'язково мають співпадати.


Кожне Завдання на маркері вказує точну кількість плиток (4, 5 або 6), яку потрібно розмістити, щоб його виконати. Територія - це група плиток одного типу, з'єднаних однаковими краями. Коли Ви виконуєте Завдання, перемістіть його маркер до групи виконаних. Це дозволить відстежувати прогрес та зарахувати відповідні переможні очки.


Пам'ятайте, що коли в грі залишається менше 3 плиток Завдань, наступна розміщена плитка обов'язково має бути плиткою Завдання. Гра закінчується, коли Ви не можете розмістити нову плитку Краєвиду, бо їх не залишилось. Тоді рахуємо очки та готуємось до наступної грандіозної пригоди!

Что внутри?

104 шестиугольные ландшафтные плитки
33 жетона заказа
5 деревянных сердечек
1 плитка
1 стенд
1 зачетный блок
1 блок кампании
5 ящиков с секретным содержимым для разблокировки
1 правила игры

Характеристики

По интересам: Для новичков, Кооперативные, Семейные, Соло, Стратегии
Язык: украинский
Количество игроков: 1-6
Время партии, мин.: 30-60
Возраст: 8+
Текст в игре: Мало
Механика: Legacy, Вибор действий, Закрытие контрактов, Кооператив, Выкладывание плиток, Сбор паттернов
По интересам: Для новичков, Кооперативные, Семейные, Соло, Стратегии
Язык: украинский
Количество игроков: 1-6
Время партии, мин.: 30-60
Возраст: 8+
Текст в игре: Мало
Механика: Legacy, Вибор действий, Закрытие контрактов, Кооператив, Выкладывание плиток, Сбор паттернов
104 шестиугольные ландшафтные плитки
33 жетона заказа
5 деревянных сердечек
1 плитка
1 стенд
1 зачетный блок
1 блок кампании
5 ящиков с секретным содержимым для разблокировки
1 правила игры