• Настольная игра Картолінія: Тварини

  Cardline: Animals
  • Rozum
   R041UA
   Цена: 745грн
   В наличии
  • Характеристики

   • 7+
   • 15+
   • 2 - 8
   • укр
  • Отправка игры в день заказа
  • При регистрации скидка 3%
  • Бесплатная доставка от 1500грн

 

Настільна гра "Картолінія: Тварини" – чудова гра для всієї родини. Вивчайте та порівнюйте різні види тварин за їх характеристиками. Дізнайтеся більше про дивовижний світ фауни разом!

Захоплива настільна гра для любителів тварин

Настільна гра "Картолінія: Тварини" переносить гравців у захопливий світ тварин. Ця гра з серії Cartolina вирізняється своєю освітньою складовою, адже присвячена вивченню та порівнянню різних видів тварин. Основне завдання – розташувати картки із зображенням тварин у правильному порядку за певними параметрами, такими як середня тривалість життя, зріст або вага.

Ігрова механіка "Картолінія: Тварини"

Компоненти гри:

 • Колода карт із зображеннями різних тварин

 • Три параметри: середній розмір, середня вага і вік

Правила гри:

 1. Підготовка до гри: Гравці ділять картки із зображенням різних тварин, кожна з яких містить інформацію про середню тривалість життя, зріст і вагу. Кожен гравець отримує ігрову дошку або планшет, на якому розміщує свої картки.

 2. Визначення параметра: На початку кожного раунду вибирається параметр для порівняння (наприклад, середня тривалість життя). Перша картка кладеться в центр, встановлюючи базовий рівень.

 3. Хід гри: Гравці по черзі викладають свої картки на стіл, поєднуючи їх із параметром центральної карти. Після того як карта викладена, її перевертають, щоб дізнатися результат порівняння. Правильно викладені карти залишаються на столі, в іншому разі вони прибираються, і гравець витягує нову карту.

 4. Геймплей: Ігровий процес розгортається як захоплива пригода, що включає порівняння та впорядкування різних тварин за певними параметрами. Гра органічно поєднує в собі розвагу та навчання, надаючи гравцям можливість розширити свої знання і перевірити логічні та стратегічні навички.

 5. Закінчення гри: Раунд триває доти, поки всі гравці не розіграють свої карти або поки один гравець не залишить карти собі. Гра може складатися з декількох раундів, і в кожному новому раунді гравці міняються місцями. Наприкінці кожного раунду підраховуються очки, при цьому кожна карта, що залишилася на столі, заробляє очки залежно від параметра, що порівнюється. Гра завершується після певної кількості раундів, і гравець, який набрав найбільшу кількість очок, стає переможцем.

 6. Визнання та популярність Гра "Картолінія: Тварини", розроблена у 2012 році, здобула визнання та популярність. Вона була номінована на такі престижні конкурси, як As d'Or і Golden Geek, а також удостоєна премії Les Trois Lys. Ці нагороди свідчать про високу якість гри та її широку популярність серед гравців.

Чому варто обрати "Картолінія: Тварини"?

 • Розвиток знань: Гра сприяє вивченню тваринного світу, допомагаючи гравцям дізнатися більше про різні види тварин і їх характеристики.

 • Логічне мислення: Гравцям необхідно використовувати свої знання та логічне мислення для правильного розташування карток.

 • Сімейна розвага: "Картолінія: Тварини" – це чудова гра для проведення часу в колі сім'ї та друзів, що об'єднує навчання та розваги.

Пориньте в захопливий світ тварин разом з настільною грою "Картолінія: Тварини" і проведіть незабутні ігрові вечори!

Что внутри?

110 карт животных
Правила игры

Характеристики

По интересам: Детские, Для новичков, Карточные, Развивающие, Быстрые
Язык: украинский
Количество игроков: 2 - 8
Время партии, мин.: 15+
Возраст: 7+
Текст в игре: Мало
Механика: Все против всех, Сбор сетов, Менеджмент руки
Размер коробки: 125х125х35
По интересам: Детские, Для новичков, Карточные, Развивающие, Быстрые
Язык: украинский
Количество игроков: 2 - 8
Время партии, мин.: 15+
Возраст: 7+
Текст в игре: Мало
Механика: Все против всех, Сбор сетов, Менеджмент руки
Размер коробки: 125х125х35
110 карт животных
Правила игры