• Настольная игра Крила. Фан Арт Пак

  Крылья. Фан Арт Пак, Wingspan: Fan Art Pack
  • Игромаг
   SL23045UA
   Цена: 945грн
   В наличии
  • Характеристики

   • 10+
   • 40-70
   • 1-5
   • укр
  • Отправка игры в день заказа
  • При регистрации скидка 3%
  • Бесплатная доставка от 1500грн

 

Зустрічайте новий рівень естетичного задоволення від улюбленої настільної гри з набором «Крила: Фан Арт Пак». Це унікальне доповнення принесе свіжий подих у ваші партії завдяки альтернативному вибуховому дизайну від вірних фанів гри «Wingspan».

У «Fan Art Pack» ви знайдете 255 карт, кожна з яких була створена ентузіастами, що надихнулися своєю любов’ю до гри. Ці карти, відібрані на конкурсі «Wingspan Fan Art Challenge», представляють собою справжні мистецькі шедеври. Вони повторюють деякі карти базової колоди та колод доповнень («Птахи Азії», «Птахи Океанії», «Птахи Європи»), дозволяючи гравцям насолоджуватися новим дизайном знайомих карт.

«Крила: Фан Арт Пак» пропонує різноманіття стилів ілюстрацій - від акварельних та суперреалістичних до геометричних та мозаїчних. Це додасть вашій грі нових візуальних вражень і допоможе поглянути на знайомих птахів по-новому. Кожна карта зберігає оригінальну іконографіку та тексти, тому ви можете легко інтегрувати їх у свої партії.

Цей набір дозволяє частково замінити оригінальні карти на ті, що вам найбільше подобаються. Ви можете використовувати планшети від базової гри або гри «Крила. Птахи Азії», щоб грати лише з картами «Fan Art Pack». Завдяки цьому доповненню, ваша улюблена гра набуде нових барв і стане ще цікавішою.

«Крила: Фан Арт Пак» - це чудовий приклад тандему поціновувачів гри та її розробників. Внесок фанатів у створення цього набору демонструє їхню відданість та творчий підхід, дозволяючи гравцям насолоджуватися неймовірними ілюстраціями та водночас зберігати жагу до перемоги.

Переваги гри:

Унікальні ілюстрації: Насолоджуйтеся різноманітними стилями карт, створеними фанатами гри.

Збереження механік: Оригінальна іконографіка та тексти залишаються незмінними, що забезпечує безперешкодну інтеграцію карт.

Гнучкість використання: Замінюйте оригінальні карти або грайте лише з картами «Fan Art Pack».

Естетичне задоволення: Відчуйте нові візуальні враження та насолоджуйтеся естетикою гри.

З новим доповненням «Крила: Фан Арт Пак» ваша улюблена гра стане ще більш захоплюючою та різноманітною.

Характеристики

Язык: украинский
Количество игроков: 1-5
Время партии, мин.: 40-70
Возраст: 10+
Особенности: 1-5
Текст в игре: Много
Язык: украинский
Количество игроков: 1-5
Время партии, мин.: 40-70
Возраст: 10+
Особенности: 1-5
Текст в игре: Много
Другие товары той же серии: