• Настольная игра Тацу: Драконолови

  Tatsu, Тацу: Драконоловы
  • WoodCat
   W0028
   Цена: 450грн
   В наличии
  • Характеристики

   • 14+
   • 25+
   • 2-4
   • укр
  • Отправка игры в день заказа
  • При регистрации скидка 3%
  • Бесплатная доставка от 1500грн

 

Тацу: Занурся у фантастичний світ "Драконоловів" - карткової гри, де ти стаєш частиною легендарного протистояння кланів Японії. Ти візьмеш участь у захопливій дуелі за спіймання могутніх духів драконів, які уособлюють стратегічне домінування та мудрість.


Ігровий процес - це справжня шахова партія умів! Твої стратегічні рішення та майстерність у грі карт вирішуватимуть долю кожного раунду. Гра пропонує різноманітні формати - від один на один до командних битв, де кожен формат вимагає унікальних тактик та адаптації до мінливої ігрової динаміки.


Особливості "Драконоловів":

- Клановий вибір визначає твої карти та загальну стратегію

- Гра пропонує захопливу гнучкість, коли ти маєш постійно пристосовуватись до обставин

- Таємничі духи злиття здатні миттєво змінити хід битви, заставляючи тебе переглянути плани

Тацу: "Драконолови" – це не просто карткова баталія, це справжнє інтелектуальне протистояння, де кожен хід критично важливий. Ця гра пропонує поглинаючу темпову динаміку, де правильні розрахунки та передбачення ходів суперника можуть стати вирішальними для перемоги.


Особливо захоплюючим є формат гри для чотирьох гравців, де злагоджена взаємодія з партнером по команді може кардинально змінити хід битви. Ви повинні ретельно зважувати, коли грати найсильнішими картами, а коли ризикнути унікальними картами злиття, щоб вивести з колоди суперника найцінніші атуті.


Адже ваші противники мають такі ж потужні колоди, тож вони не поступаються вам у майстерності. Ось чому ваше мислення має випереджати події на два кроки вперед – вам необхідно захопити якомога більше карт, не забуваючи про критично важливі множники духів у ворожих колодах. Духи поділяються на два протилежні клани, тож ваш вибір визначатиме і стратегію, й тактику ведення бою.


Гра триватиме до тих пір, доки один із гравців чи команд не досягне рубежу в 500 очок. Так хто ж стане легендарним Драконоловом, чиє ім'я навіки закарбується в літописах цього фантастичного світу? Поринь у захопливий світ японського міфу та легенд, де твоя стратегія та майстерність вирішать, чий клан стане володарем небес!

Что внутри?

1 карта подготовки
28 карт духов
1 карта дилера
1 правила игры

Характеристики

По интересам: Для новичков, Карточные, Стратегии, Быстрые
Язык: украинский
Количество игроков: 2-4
Время партии, мин.: 25+
Возраст: 14+
Текст в игре: Мовонезалежні
Механика: Сбор сетов, Менеджмент руки
По интересам: Для новичков, Карточные, Стратегии, Быстрые
Язык: украинский
Количество игроков: 2-4
Время партии, мин.: 25+
Возраст: 14+
Текст в игре: Мовонезалежні
Механика: Сбор сетов, Менеджмент руки
1 карта подготовки
28 карт духов
1 карта дилера
1 правила игры