• Настольная игра Вечорниці для друзів

  Экивоки
  • Вечорниці
   355376777
   Цена: 785грн
   В наличии
  • Характеристики

   • 6+
   • 30+
   • 2-16
   • укр
  • Отправка игры в день заказа
  • При регистрации скидка 3%
  • Бесплатная доставка от 1500грн

 

Знайомтесь, нова українська гра "Вечорниці для друзів" - ваш ключ до незабутніх вечорів веселощів та творчості!


Оживіть свої вечори з родиною та друзями разом з цією неймовірною грою, що поєднує в собі різноманітні творчі завдання. Від малювання та ліплення до співу і жестикуляції - ця гра розкриє таланти всіх її учасників!


Ви і ваші близькі готові стати справжніми артистами? "Вечорниці для друзів" підходять для гравців будь-якого віку, даючи змогу дітям і дорослим однаково весело проводити час. Це ідеальний вибір для затишних сімейних вечорів, дружніх зібрань чи дитячих свят.

Що ви отримаєте, придбавши цю захопливу настільну гру?


1. Занурення в українську автентичну атмосферу. Кожен ігровий елемент, від розкішних ілюстрацій до продуманого оформлення, занурить вас у чарівний світ українських народних традицій. Відчуєте себе наче на справжній вечірці з піснями, танцями та цікавими історіями.


2. Динамічний ігровий процес. "Вечорниці для друзів" - це вир емоцій, сміху та азарту. Розмовляйте, жартуйте, співайте та змагайтеся у різноманітних завданнях, доводячи свою кмітливість та вміння працювати в команді.


3. Можливість налаштувати гру під ваші потреби. Гра розрахована на 4-8 гравців, що дозволяє легко підлаштувати її під склад вашої компанії. Крім того, ви можете обирати між режимами для дорослих або сімейним варіантом, щоб зробити вечірку максимально комфортною.


4. Висока якість виконання. Продукція бренду "Вечорниці" славиться своєю бездоганністю. У цій грі ви знайдете міцні компоненти, приємні на дотик матеріали та неймовірно деталізовані ілюстрації, що створюють справжню атмосферу українського свята.


Поринь у світ творчості, командного духу та щирих усмішок разом з "Вечорницями для друзів"! Ця гра не тільки подарує вам незабутні емоції, а й стане чудовим способом розвинути комунікативні навички та креативність у приємній дружній обстановці.


Готові розпочати найяскравіші "Вечорниці" з друзями? Тоді скоріше беріть ігровий набір і почніть створювати спільні шедеври!

Что внутри?

150 карт
игральное поле
кубик
5 фишек
пластилин
песочные часы
правила игры

Характеристики

По интересам: Ассоциации, Детские, Для компании, Разговорные, Семейные, Быстрые
Язык: украинский
Количество игроков: 2-16
Время партии, мин.: 30+
Возраст: 6+
Текст в игре: Много
Механика: Пояснение слов
По интересам: Ассоциации, Детские, Для компании, Разговорные, Семейные, Быстрые
Язык: украинский
Количество игроков: 2-16
Время партии, мин.: 30+
Возраст: 6+
Текст в игре: Много
Механика: Пояснение слов
150 карт
игральное поле
кубик
5 фишек
пластилин
песочные часы
правила игры
Другие товары той же серии:
Покупатели этого товара также выбирают