• Настільна гра Активіті Мега Виклик (Activity)

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

Знаєте, що прекрасно замінить тамаду з його чудовими конкурсами? Коробка з грою «Активити. Мега Виклик ». Адже ця незвичайна версія однієї з кращих ігор для вечірок подарує компанії від 3-х чоловік стільки позитивних емоцій і вражень, що навіть зустріч з друзями без особливого приводу стане справжньою подією.

Що ж такого особливого в цій грі? Як і всі ігри серії, «Активити. Мега виклик» пропонує учасникам пояснювати і розгадувати слова і словосполучення на час, як в« Крокодила »,« Alias ​​»та інших схожих іграх, але в цьому виданні вас чекає цілих 10 способів пояснення слів! Так-так, замість простої усного мовлення, жестів і малювання, гравцям належить роз'яснювати слова задом наперед, звуками, в риму, лаконічно (лише двома або трьома словами), малюючи не відриваючи руки і навіть керуючи іншим учасником, як лялькою.

Жетони з зображеннями методів викладаються поруч з випадковими картками завдань на вхідному в комплект ігровому полі. А враховуючи, що в коробці з грою «Активити. Мега Виклик »ви знайдете 220 карток з 880 словами і словосполученнями, кожне з яких може бути пояснено 10 способами, уявляєте, скільки неповторних вечорів вас чекає?

Завдання команди - встигнути відгадати 6 слів за 1 хвилину, а інакше доведеться перемістити фішку на поле ближче до «чорної діри», яка означає програш. Хоча ділитися на команди не обов'язково, можна грати всім разом проти часу (непідкупні пісочний годинник також додаються). У будь-якому випадку, навряд чи комусь вдасться занудьгувати або всидіти на місці, коли на столі «Активити. Мега Виклик »!

Що всередині?

Ігрове поле
220 карток
1 пісочний годинник
25 жетонів
Правила гри

Розмір коробки: 250 * 250 * 62мм

Характеристики

По інтересах: Для вечірки, Сімейні, Для компанії
Кількість гравців: від 3
Час партії, хв.: 45 - 60
Вік: 12+
По інтересах: Для вечірки, Сімейні, Для компанії
Кількість гравців: від 3
Час партії, хв.: 45 - 60
Вік: 12+
Ігрове поле
220 карток
1 пісочний годинник
25 жетонів
Правила гри

Розмір коробки: 250 * 250 * 62мм