Привіт, Новий Рік 2020!

Прийшло час шарудіти подарунками.

Закрити очі під ковдрою, скрутитися равликом і тихо, тихо, щоб ніхто не почув загадати бажання Санте, або Дідові Морозу, або Св. Миколі.

Неважливо кому!

Важливо в будь-якому віці робити це й вірити, що загадане обов'язково збудеться. Вистачить сумніватися! Навіщо тоді всі ці вогники й ліхтарики, іграшки й подарунки, різдвяна музика, хлопавки й мандарини? Правильно – щоб красиво зустріти чудо або гарне його створити.

Команда магазину Хід Конем, такі ж мрійники, як усі ви :) Тільки ми перебуваємо по іншу сторону свята – за лаштунками, і з радістю беремо участь у його організації. Новорічні настільні ігри уже із середини грудня роз'їжджаються по всій Україні, у більші й маленькі міста. І ми, як різдвяні зайці без обідів і вихідних відправляємо їх у всіх напрямках. А коли проб'ють куранти нам залишиться із хвилюванням представляти, як усі ці коробочки будуть відкриватися, шелестячи подарунковими обгортками. І почнеться…. Новорічні ігри за столом, вікторини під ялинкою, дитячо-дорослі змагання в Alias, Активують або Вибухових кошенят.

Які настільні ігри на Новий Рік найкраще заходять після шампусіка й салатиків?

Поспішаємо повідомити, що лідером у цьому списку з більшим відривом залишається Діксіт Одіссея (або класичний Dixit). Це воістину казкова гра, зрозуміла й захоплююча на 100% для будь-якого віку, а також для великої й маленької компанії. Барвисті й незвичайні ілюстрації на картках доторкнутися до різних граней вашої уяви й ви самі придумаєте історію, у яку зануряться всі гравці.

Наступний часто задавати питання: у що пограти на Новий Рік з дітьми?

Відповідають наші постійні покупці – батьки: пограйте в Доббл! А ще краще, подаруєте дітям цю маленьку круглу коробочку й просто залишіть їх наодинці. Повірте вони, по-перше, точно мріяли про Доббле, а по-друге давним-давно знають, що це таке й із чим його їдять! Малюсінька, кругла гра, з безліччю варіантів простих правил, на будь-яка кількість гравців, для віку від 5 років. Дітям по усьому світу подобається!

И наостанку, гри в Новий Рік за столом – це не тільки те, що ви подумали.

Але навіть те, про що всі ваші думки можна робити виконуючи веселі завдання, тим самим доводячи гостей до всепоглінаючого реготу. Сама Продавайте алко гра за нашими спостереженнями – Градус! Вона є на двох мовах – російському й українському, що ще більше розширює аудиторію гравців. Самі неймовірні завдання чекають кожного (пітущого й не тільки) за столом. Виконав – живи, відмовився виконувати – пий штрафну. Але використовуючи метод відмови, довго вам не простягнути, тому прийде рухати тілом ( як зазначено в одному із правил гри Градус).

До Нового Року рівно тиждень. Ми Вітаємо вас із наступаючої хвилею радісних вихідних і працюємо для вас щодня з 10 ранку й до останнього дзвінка! Без вихідних і всяких там «ой, я більше не можу…».

Команда Хід Конем