Цікаві ігри для підлітків

 Підлітковий вік – період, коли хочеться проводити час у компанії друзів дедалі частіше. Однак відсутність влучного варіанту розваг перетворюють будь-яку зустріч на щось нудне й некомфортне. Крім того, якщо в компанії опиняються малознайомі між собою люди, тісне спілкування рідко починається без потужного поштовху. “Хід конем” доведе, що за допомогою правильно обраної настілки можна об’єднати кожну юнацьку компанію тією справою, що додасть будь-якій зустрічі драйву!
 

Dobble Star Wars The Mandalorian

У цій активності кожен учасник випробує свою уважність, спритність і реакцію. Гра має 55 карток із різноманітними зображеннями на кожній. Задача: знайти на 2 будь-яких картках 1 спільний елемент. Є можливість залучити від 2 до 8 гравців та випробувати аж 5 різних режимів. Стандартний ігровий процес (особливо серед підлітків) можна описати словами “гарячий”, “жвавий” і “гучний”. 

 

Настільна гра Хто я in UA

Пам’ятаєте гру-відгадування з папірцями на чолі? Компанія “ORNER” взялася за створення максимально українізованої версії цієї настілки, що запалює азарт, не дає учасникам відмовчуватись та надзвичайно добре тренує логічне мислення. Підлітки як у компанії інших хлопців та дівчат, так і на рівні з дорослими зможуть з’ясувати, хто вони: Богдан Хмельницький, борщ чи “Петріот”. Крутість гри – у тому, що величезна кількість предметів і понять знайомі сучасним юнакам. Втім, трапиться й декілька особливо вишуканих слів української мови, які змусять запам’ятати себе надовго.

 

Салем 1692

Рекомендований вік цієї гри – “14+”, і вона дійсно буде особливо цікавою для підлітків 14–17 років. Саме в цьому віці зазвичай і починають знайомитися з грою “Мафія”, просунутим аналогом якої є “Салем 1692”. В атмосфері середньовічного полювання на відьом кожен із гравців матиме свою роль та спеціальні картки, що дозволяють впливати на ігровий процес протягом кожного ходу. Перевагою гри є залучення до неї великої компанії (від 4 до 12 гравців), у який ніхто не має шансу знудьгуватися.Отже, настільні ігри – це спосіб весело провести час та, зрештою, вдосконалити навички уважності, реакції, спілкування та інші. Будь-яка тинейджерська вечірка стане цікавою, якщо на неї прийшла влучно обрана настілка! Запропонувати  добірку найкращих ігор світу зможе наш віртуальний помічник у Telegram. Скануй Скануй QR-код нижче або знаходь за нікнеймом @hidkonembot.

автор: Козін Андрій