• Настільна гра Дженга Party (Jenga Party)

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

А ви знали, що слово «Дженга» походить від дієслова «kujenga», який в перекладі з суахілі означає «будувати»?

Магазин Хід Конем не здивується, якщо ви відповісте, що не знали. Але ми дуже здивуємося, якщо ви ніколи не чули про однойменній грі Jenga. Адже ця настільна гра для компанії завоювала серця людей по всьому світу.

Не дивно, що крім оригінального видавця Hasbro, її стали випускати і інші торгові марки. А кому не захочеться купити Дженга - мегапопулярну настільну гру для вечірок - якщо її ціна буде в кілька разів нижче оригіналу? Ось і версія від українського виробника Дженга Party радує нас не тільки можливістю відмінно розважитися в компанії друзів, збираючи вежу, а й своєю низькою вартістю!

Це відмінний варіант, якщо ви шукайте гру не на подарунок, а, наприклад, для себе. Або, може, ви хочете недорого купити настільні ігри в антікафе, офіс, дитячу кімнату або на конкретний захід, тоді бюджетна версія Дженга Party - то що доктор прописав.

А правила у цього випуску залишаються такими ж простими і зрозумілими: побудувавши з 54 брусків дерев'яний хмарочос, ви по черзі витягує їх з підстави і маєте в своєму розпорядженні на вершині. Так, 18-рівнева вежа може збільшитися вдвічі, але і стати в п'ять разів нестійкіше, а значить, кожен наступний гравець ризикує завалити всю конструкцію. Ніхто не хоче бути цим «щасливчиком».

Може тому, граючи в Дженга Party, все так захоплені?

Що всередині?

54 брусочка

Характеристики

По інтересах: Сімейні, Для компанії, Дитячі, Для вечірки, Англійською
Мова: англійська
Кількість гравців: від 2
Час партії, хв.: 10+
Вік: 6+
По інтересах: Сімейні, Для компанії, Дитячі, Для вечірки, Англійською
Мова: англійська
Кількість гравців: від 2
Час партії, хв.: 10+
Вік: 6+
54 брусочка
Покупці цього товару також вибирають