• Гральні Карти NOC 3000X2 (Purple)

  • USPCC
   354832
   Ціна: 525грн 446грн
   В наявності
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

Уявіть, що з далекого майбутнього в минуле було відправлено особливу колоду карт, де зашифровані технології, що дозволяють наблизити розквіт реального світу. Саме таку колоду вам і пощастить отримати, якщо ви вирішите купити гральні карти NOC 3000X2 (Purple).

Окрім високих технологій, карти відрізняються неординарним дизайном як сорочки, так і старших карт. Останні були спрощені та змінили свої класичні кольори, щоб відповідати загальній концепції оформлення колоди. А на сорочках деяких карток з'явилися особливі відмінності: закруглений або прямий кут — їх кількість вкаже на певну масть. Тому для фокусів NOC 3000X2 (Purple) підійдуть якомога краще. У колоді на вас також чекає 2 ідентичні джокери з рожевою зіркою на білому тлі, одна порожня карта та карта з подвійною сорочкою. Ще у цих карт дуже приємна на дотик поверхня і тонкий картон основи, так що магічні рухи з цією колодою вийдуть дуже ефектними.

Погодьтеся, гральні карти вже давно перестали бути просто картами, що існують виключно для ігрового процесу. Сьогодні багато компаній з виробництва гральних карт перетворюють дизайн колоди на справжнє мистецтво, та ще й з особливою історією. До таких і відносяться гральні карти NOC 3000X2 (Purple) — друге покоління ідеальних карт для кардістрі від Blue Crown!

Що всередині?

54 картонні гральні карти із пластиковим напилюванням
1 порожня карта
1 карта з подвійною сорочкою

Розмір коробки: 93x67x18 мм

Характеристики

По інтересах: Гральні карти
Типи Карт : Кардистрі, Колекційні
По інтересах: Гральні карти
Типи Карт : Кардистрі, Колекційні
54 картонні гральні карти із пластиковим напилюванням
1 порожня карта
1 карта з подвійною сорочкою

Розмір коробки: 93x67x18 мм
Покупці цього товару також вибирають