• Настільна гра Імаджинаріум Дитинство

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

Дитинство. Скільки в цьому слові приємних спогадів, скільки картинок спливає в пам'яті. Як солодко згадати улюблену казку або захоплюючі ігри. Запам'ятайте ці асоціації, вони вам знадобляться, і особливо - в настільній грі «Імаджинаріум. Дитинство ».

У ній потрібно в закриту викласти з руки карту і назвати пов'язане з нею асоціацію (це може бути слово, фраза, історія або навіть пісня). Основний принцип для отримання очок - назвати таку асоціацію, щоб її відгадав хоча б один, але не всі гравці.

Також на поле для підрахунку очок є особливі відмітки, на яких гравець повинен починати свою розповідь з «давним-давно» або згадати казкового персонажа. Інші учасники теж викладають з рук відповідні картинки. Коли відбувається розкриття карт гравці голосують, намагаючись вгадати оригінальну картинку. А вибір буде непростим, адже творці гри придумали безліч милих і розбурхують фантазію ілюстрацій, які особливо сподобаються дітям.

Вже з 6 років дитина може сміливо кидатися в чудовий світ гри Імаджинаріум - розвивати логіку, уяву та навички спілкування. Разом з цією грою ви прекрасно проведете час в колі сім'ї або в теплій компанії друзів і навчитеся трохи краще розуміти один одного. Тим більше що «Імаджинаріум. Дитинство »- це самостійна гра серії, там все готово до захоплюючого подорожі в світ фантазії, і 7 різнокольорових фігурок літаючих слоників чекають вас в магазинах Хід Конем!

Що всередині?

ігрове поле
98 карт
49 жетонів для голосування
7 фішок
правила гри

Розмір коробки: 297х297х60мм

Характеристики

По інтересах: Дитячі, Сімейні, Карткові, Асоціації
Кількість гравців: 4 - 7
Час партії, хв.: 30 - 60
Вік: 6+
По інтересах: Дитячі, Сімейні, Карткові, Асоціації
Кількість гравців: 4 - 7
Час партії, хв.: 30 - 60
Вік: 6+
ігрове поле
98 карт
49 жетонів для голосування
7 фішок
правила гри

Розмір коробки: 297х297х60мм
Покупці цього товару також вибирають