• Настільна гра Jenga Classic (Дженга Класична)

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

Хто не знає «Дженга»? «Дженга» знають всі!

А якщо ви раптом ще не витягали тремтячими пальцями дерев'яні бруски, затамувавши подих, то магазин Хід Конем щиро рекомендує спробувати цю гру. Особливо, якщо ви хочете порадувати своїх друзів відмінним розвагою для компанії, а вникати в складні правила або сідати на пару годин бажання немає. В цьому випадку настільна гра «Дженга» - прекрасне рішення!

Ця в прямому сенсі руйнівна забава з часів свого створення залишилася такою ж простою і такою ж веселою. Побудувавши 18-поверхову вежу з 54 дерев'яних брусків, розташованих щільними рядами, учасники по черзі дістають по одному бруску з її заснування і ставлять його на верх, роблячи будівлю вищою, але менш стійкою. Кожен наступний хід - це крок на зустріч до неминучого краху.

Повірте, все будуть захоплені процесом не на жарт. Не дарма класична Дженга (Jenga Classic) є найпопулярнішою розвагою на фестивалях в Києві, куди ми привозимо свої настільні ігри - це прямо-таки «народний вибір».

Її можна купити і собі (на випадок приходу гостей), і на подарунок, причому як дорослим, так і дітям. Адже разом з веселою Дженга можна не тільки захоплююче скоротати час, але і потренувати своє просторове мислення, логіку, координацію і акуратність.

І не забудьте їх потім застосувати - щоб не стати тим, в чий хід обрушитися вежа!

Що всередині?

54 дерев'яних бруска

Характеристики

По інтересах: Для вечірки, Сімейні, Для компанії
Мова: англійська
Кількість гравців: від 2
Час партії, хв.: 10+
Вік: 6+
По інтересах: Для вечірки, Сімейні, Для компанії
Мова: англійська
Кількість гравців: від 2
Час партії, хв.: 10+
Вік: 6+
54 дерев'яних бруска
Покупці цього товару також вибирають