• Настільна гра Калаха (Kalaha) (в картонній коробці)

  • Tactic
   41081
   Ціна: 345грн 321грн
   В наявності
  • Характеристики

   • 7+
   • 10 - 15
   • 2 гравця
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

Подейкують, що манкала існує вже кілька тисячоліть, зародилася в Африці та була знайдена навіть у піраміді Хеопса. Але не подумайте, що це якась бактерія або рослина. Манкала — це таке сімейство «ігор з зернами», де двоє гравців розміщують зерна, намистини або камінчики в різних ланках спеціальної дошки (колись прямо на землі) за певними правилами, з метою захопити якомога більше каменів. Настільна гра Калаха (Kalaha) — це сучасний варіант манкала-подібних ігор, який з 40-х років 20 століття і до нашого часу дуже популярний в США, та й по всьому світу. І ось її версія від компанії Tactic приїхала і в Україну!

Причому дане видання відрізняють стриманий лаконічний дизайн, велике пластикове поле, картонна коробка і більш низька ціна. Тому ця Калаха легша і ще доступніша, хоча за правилами така сама, як і дорожня версія з дерев'яним полем і металевою обкладинкою, яку ви теж можете купити у нас в інтернет-магазині. Калаха в картонній коробці прекрасно підійде для гри з дітьми старше 7 років і впишеться в будь-яку ігротеку. Вона, звичайно ж, захопить дорослих — адже це класична дуельна гра на логіку.

Причому її правила досить прості, партії — динамічні, а ігровий процес дивує стратегічною глибиною. Двоє гравців у свій хід будуть брати кульки з однієї лунки на своєму боці поля і розкладати їх у наступні лунки проти годинникової стрілки, наповнюючи залишками (якщо такі будуть) свій «калах» — велику лунку праворуч від себе. Звідки взяти кульки — вирішує сам гравець, адже в грі «Калаха (Калах)» відсутній елемент випадковості, як і в шахах або нардах. Вам потрібно прораховувати свої дії наперед, враховуючи ходи суперника. Хто з вас збере більше кульок і виявиться самим розважливим? Калаха покаже. А паралельно подарує вам безліч цікавих партій!

Що всередині?

Ігрове поле
72 кульки
Інструкція

Розмір коробки: 310х220х30 мм

Характеристики

По інтересах: Сімейні, Для компанії, Логічні, Стратегії, Класичні ігри
Кількість гравців: 2 гравця
Час партії, хв.: 10 - 15
Вік: 7+
Текст у грі: Мовнонезалежні
По інтересах: Сімейні, Для компанії, Логічні, Стратегії, Класичні ігри
Кількість гравців: 2 гравця
Час партії, хв.: 10 - 15
Вік: 7+
Текст у грі: Мовнонезалежні
Ігрове поле
72 кульки
Інструкція

Розмір коробки: 310х220х30 мм
Покупці цього товару також вибирають