Карткові настільні ігри

Ну що в карти? Діставай колоду!

Часто чуємо від гостей магазину Хід Конем: «я нічого не знаю про настільні ігри» – ця сама помилкова вистава про світ настолок, адже звичайна колода карт – це відома настільна гра. Але індустрія настільних розваг розбудовується дуже швидко, тому на сьогоднішній день ми маємо величезну різноманітність карткових ігор, а так само настолок, де серед безлічі ігрових елементів карти є основним інструментом ігрового процесу.

Колодостроітельние гри

Ідея таких настільних ігор у тому, щоб зібрати свою переможну колоду.

Для прикладу гарний «середньовічний» Домініон, де основна мета гравців – зібрати виграшний набір карт. У плині партії необхідно швидше суперників встигнути роздобути у свої володіння королівства, провінції або маєтки шляхом обміну або покупки. Гравцям має бути тільки за допомогою своєї унікальної колоди зміцнювати фінансову міць, нападати на суперника, робити обміни й робити інші ігрові дії.

По такому ж принципу розвертаються настільні космічні війни в грі Зоряні Імперії. Міжгалактичні бої цікаві тим, що при використанні декількох колод уміщають усе більше й більше гравців.

Карткова битва. Юрба на юрбу або дуель?

Щоб не битися подушками переміщайте військові баталії на стіл! Пір'я убік, замовивши світовий бестселер Манчкин ви забезпечите себе повсякденними битвами з монстрами в підземеллях. Картки підземель утягнуть гравців у тяжкі випробування, супроводжуються прокльонами й підставами. Але баланс наступає завдяки картам екіпірування, зброї, різноманітного зілля й інших «булочок» за допомогою яких ти зміцниш свого нищителя підземних тварин.

А от карткові битви за мотивами мультфільму "Adventure Time" на відміну від Манчкин розраховані на дві гравців, тому затишними, теплими вечорами допоможуть з'ясувати відносини сімейним парам або дозволити суперечка друзів!

Перевага карткових ігор – компактність!

Купити настільну гру у великий гарної коробці – прекрасне поповнення особистої домашньої колекції або колекції друга, але з картковими настолко всі інакше, вони компактні й зручні для поїздок і подорожей. UNO, Свинтус, Вибухові кошенята, Данетки й безліч інших карткових ігор легко помістяться в самий маленький кишенька і скрасять час будь-якої компанії.

Фільтр
Виробник
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір