Кооперативні настільні ігри

Кооперативна настільна гра - це разом до переможного кінця!

Будь-який ігровий процес у більшій або меншій мері представляє собою конфлікт або м'якше виражаючись протистояння. Але гравці, як і гри бувають різні. Для тих, хто прагне уникнути ігрового конфлікту розроблені кооперативні настільні ігри. Основна відмінність кооперативів у тому, що суперництво заміняється на співробітництво. Так-так, такі схожі по звучанню слова й такі різні по визначенню. Тепер усі гравці - команда, а «один за всіх і все за один» - девіз по шляху до єдиної мети! Викрити головну ідею автора кооперативної настільної гри - от що вам має бути зробити.

«Із цього місця детальніше, будь ласка» - голос із аудиторії.

Перш, ніж купити кооперативну настільну гру варто розібратися у всіляких її різновидах.

  • Класична кооперативна гра, це те, із чого варто почати. Отут усі гранично ясно: гравці повним складом протистоять не один одному, а механіку гри.
  • Варіант кооперативу за участю «засланого козачка» вносить «часточку» суперництва, але це не зовсім так, тому що більшість залишається за одне й тільки один із гравців ставати захищати або підігравати інтересам ігрової легенди. У нього є своя місія й вона аж ніяк не на стороні командних інтересів.
  • Останній умовний підвид кооперативних ігор - «купа на купу». У цьому випадку кооперативность проявляється лише в понятті «командна гра». Такий приклад кооперативної гри, звичайно залишається спірним, але сам по собі утвір союзів (навіть якщо тільки на кілька ходів), чому не кооператив?

Один у поле воїн ще той.

У завершення залишилося лише відзначити одну круту й немаловажну особливість настолок такого типу: відіграти може одна людина! Саме час геройствовать і побрати на себе функції тактичного Патрона керуючого декількома ігровими персонажами. Механіка для одного раз у раз буде «підкидати» персонажам завдання з якими командорові прийде справлятися розпоряджаючись силами, властивостями й уміннями обраних героїв!

Напуття новачкам!

Не плутайте кооперативні ігри з корпоративними *посмішка*

Фільтр
Виробник
Мова
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір