• Настільна гра Лисиця на узліссі (The Fox in the Forest)

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

Хто не любить лисиць? Цих симпатичних рудих звірів з милими мордочками. Напевно, зайці та власники курників. Але ми не з таких. Ось і маленька дівчинка з казкової історії Алани Джолі Еббот пожаліла лисицю і врятувала її від капкана. На основі цієї розповіді та була створена чудова дуельна карткова гра «Лисиця на узліссі (The Fox in the Forest)».

У ній на вас чекає компактна колода карт різного номіналу, на частині яких будуть зображені казкові персонажі з унікальними властивостями. Ваше завдання — по черзі розігрувати карти та забирати собі роздачу (хабар), якщо ваша карта буде вище. Начебто, нічого складного. Але крім особливих ефектів деяких карт, які можуть поміняти масть, черговість ходу і таке інше, є ще й особливості в підрахунку очок в кінці кону.

Після 13 кругів ви звіряєте свою кількість виграних роздач зі спеціальною шкалою. Найвигідніше зібрати 0-3 або 7-9 хабарів, а якщо привласнити більше — можна навіть прославитися жаднюгою і виграти 0 очок. А оскільки той, хто першим набере 21 очко, виграє, то іноді доведеться піддаватися і хитрувати, щоб набрати необхідну кількість хабарів. За таку цікаву складову «Лисиця на узліссі (Лисица на опушке)» швидко зайняла високе місце в рейтингу Board Game Geek. Тому Хід Конем впевнений, що вона також швидко займе місце у вашому серці!

Що всередині?

33 карти
17 токенов
2 карти-підказки
Правила гри

Розмір коробка 175x115x45 мм

Характеристики

По інтересах: Сімейні, Для компанії, Карткові
Кількість гравців: від 2
Час партії, хв.: 20 - 30
Вік: 10+
По інтересах: Сімейні, Для компанії, Карткові
Кількість гравців: від 2
Час партії, хв.: 20 - 30
Вік: 10+
33 карти
17 токенов
2 карти-підказки
Правила гри

Розмір коробка 175x115x45 мм
Інші товари тієї ж серії:
Покупці цього товару також вибирають