Логічні настільні ігри

Розбудовувати кмітливість одне задоволення, запрошуємо на тренування!

Качнути мускули свого чудо тіла - зараз саме популярне проведення часу молоді! І це круто! Команда Хід Конем також тренується й тренує, але тільки м'язову масу мізків! Пропонуємо об'єднати всі види тонізації в єдиному пориві, і зміцнювати м'яза не тільки тілесний, але й розумові за допомогою логічних настільних ігор!

Доктор, мені сказали, що в мене вроджена логіка!

Поздоровляємо! Але все-таки, і дорослий, і вже тим більше дитячий допитливий розум вимагають постійного прокачування, активності, розвитку й усе це бажане подавати в цікавому форматі інакше туга зелена! Настільні логічні ігри скасовують нудні навчальні завдання в зошитах, вони змусять думати розважливо, діяти, ухвалювати розв'язки у винятково веселому й цікавому ігровому процесі.

Добірка старих і нових настільних ігор Розвиваючий логічне мислення тут!

Загляньте в каталог магазину Хід Конем, подивитеся на асортименти ігор на логіку, призвіть інтуїцію вибрати ту, що по смакові! По картинках якісь точно відразу довідаєтеся, тому що гри по типу Scrabble або шахи - це не новинка, а улюблені світові бестселери з роками ні краплі не втрачають заслуженої народної любові. Є й новітні варіанти ігор звернених до дорослого й дитячого логічного мислення, до них можуть виникнути питання. Не губіться, читайте опису, дивитеся обзорчік, розібратися легко!

Головоломки можуть виглядати помпезно!

Звичайно, завжди хочеться витратити гроші в пуття й із задоволенням, і якщо вже купити настільну гру на логіку те по всіх параметрах вартість, що окупає свою! Тоді забирайте Саграда! Боже, яка вона гарна! Вишуканість її компонентів і коробки зовсім не позбавляють гру витонченої логічної ідеї! Хвилини мозкового штурму будуть проходити в розкішному антуражі стародавніх вітражів.

Секрет успішних людей у постійному прагненні розбудовуватися. Сучасний мир вимогливий і для тріумфу вибирає найрозумніших! Ми допоможемо дорослим і дітям легко відповідати найвищим планкам прогресуючого століття!

Магазин "Хід Конем"

Фільтр
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір