• Доповнення
 • Доповнення Лють Крові: Чаклуни Мідґарду 

  Blood Rage: Mystics of Midgard
  • Geekach Games
   GKCH154BR
   Ціна: 995грн 925грн
   В наявності
  • Характеристики

   • 14+
   • 60 - 90
   • 2 - 4
   • укр
  Разом дешевше
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

Уявіть себе у світі вікінгів, де битви, епічні подорожі і магія зливаються в одну захоплюючу настільну гру. Ласкаво просимо у «Лють Крові: Чаклуни Мідґарду» – розширення, яке привносить унікальність та нові елементи в легендарний світ «Люті Крові».

Це несамостійне доповнення до основної гри пропонує пару чаклунів до кожного клану разом з окремими картами до них, що робить гру ще більш цікавою і непередбачуваною. Чи пам'ятаєте ви могутнього дракона з попередніх битв? Тепер у вас є можливість викликати його, суттєво допомагаючи своїй армії у боротьбі за контроль над Мідґардом. Але знайте, викликати дракона чи ще якесь чудовисько – не так просто, та й інші клани також прагнуть досягнути цієї величезної сили!

Окрім цього, у вас також є можливість найняти потужних містичних сутностейчаклунів, які можуть поділитися і своєю магією разом з вашою армією. Вони надають нові можливості в битвах, дозволяючи використовувати магічні закляття або застосовувати потужні уміння. Ваші противники будуть вражені, коли ви несподівано з'явитеся з новими надпотужними магічними силами!

«Лють Крові: Чаклуни Мідґарду» також пропонує нові карти здібностей, що додають стратегічної глибини. Ви зможете розширити свій клан, використовуючи нові технології, отримуючи переваги у битвах. Але обирайте ходи розумно, розраховуючи кожен крок, оскільки успіх залежить від продуманості стратегії та вміння адаптуватися до обставин, що постійно змінюються.

Доповнення «Лють Крові: Чаклуни Мідґарду» – це світ, у який кожен гравець зануриться ще глибше! Красиво виконані гральні карти, кольорові підставки та фігурки та інші елементи забезпечать відчуття максимальної присутності всередині епічних битв. Ви буквально відчуєте скрегіт мечів, тривожний шепіт чарівників та відчуття величі, коли ваші воїни наближатимуться до перемоги.

Зверніть увагу, що кожна партія буде унікальною, оскільки гра пропонує безліч варіантів стратегій та можливостей!

Насолоджуйтеся веселощами, змагайтеся із друзями та рідними, особливо якщо любите знамениту серію «Лють Крові». Розміщуйте свої армії на дошці, виконуйте стратегічні ходи та використовуйте нові магічні можливості. Завойовуйте території, збирайте ресурси і підкорюйте світ разом із захоплюючим розширенням «Лють Крові: Чаклуни Мідґарду».

Що всередині?

10 високодеталізованих пластикових фігурок
10 кольорових підставок
11 карт
1 лист правил

Розмір коробки: 210х130х40 мм

Характеристики

По інтересах: Доповнення
Мова: українська
Кількість гравців: 2 - 4
Час партії, хв.: 60 - 90
Вік: 14+
Текст у грі: Мало
Механіка: Вибір дій, Всі проти всіх, Драфт, Контроль територій, Менеджмент руки
По інтересах: Доповнення
Мова: українська
Кількість гравців: 2 - 4
Час партії, хв.: 60 - 90
Вік: 14+
Текст у грі: Мало
Механіка: Вибір дій, Всі проти всіх, Драфт, Контроль територій, Менеджмент руки
10 високодеталізованих пластикових фігурок
10 кольорових підставок
11 карт
1 лист правил

Розмір коробки: 210х130х40 мм
Покупці цього товару також вибирають