• Манга Остання Подорож Дівчат. Том 3

  Shoujo Shuumatsu Ryokou
  • MAL'OPUS
   MAL080
   Ціна: 200грн 180грн
   В наявності
  • Характеристики

   • укр
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

 

"Остання Подорож Дівчат. Том 3" продовжує зворушливу та глибоку історію про двох дівчат, Чіто та Юрі, які мандрують по постапокаліптичному світу, де людство залишило по собі лише руїни та спогади. У цьому томі вони стикаються з новими викликами та відкриттями, намагаючись знайти залишки колишньої цивілізації та вижити в суворих умовах.

Ця манга вражає своїм меланхолійним настроєм і філософськими роздумами про життя, дружбу та виживання. Ілюстрації Цукамідзу майстерно передають атмосферу самотності та надії, роблячи акцент на красі та сумнівах пустельних ландшафтів. Кожна сторінка наповнена емоціями, які читач відчуває разом з головними героями, супроводжуючи їх у їхній незабутній подорожі.

Історія, сповнена меланхолії та надії, тримає читача в напрузі від першої до останньої сторінки. Подорож Чіто та Юрі наповнена несподіваними поворотами та моментами, які змушують задуматися про суть життя.

Взаємодія між Чіто та Юрі додає історії глибини та емоційності. Їхні розмови та роздуми про минуле, теперішнє та майбутнє роблять мангу ще більш захопливою та зворушливою.

Прекрасні малюнки Цукамідзу передають атмосферу постапокаліптичного світу з надзвичайною деталізацією. Кожна ілюстрація створює відчуття присутності в цьому занедбаному світі, наповненому красою та сумом.

Манга пропонує глибокі роздуми про життя, дружбу та сенс існування, що робить її цікавою для широкої аудиторії. Читачі знайдуть тут багато тем для роздумів та дискусій, які залишаться з ними надовго після прочитання.

"Остання Подорож Дівчат. Том 3" - це чудове продовження серії, яка пропонує не тільки захоплюючі пригоди, але й глибокі роздуми та зворушливі моменти. Ця манга стане ідеальним вибором для тих, хто цінує філософські історії про виживання у постапокаліптичному світі. Приєднуйтесь до Чіто та Юрі у їхній подорожі, яка відкриває нові горизонти та змушує переосмислити багато аспектів нашого власного життя.

Пориньте у світ "Останньої Подорожі Дівчат", де кожен крок наповнений смислом, а кожна мить дарує нові відкриття. Цей том стане чудовим доповненням до вашої колекції, наповнюючи її не тільки естетичною насолодою, але й глибокими філософськими роздумами.

Що всередині?

Автор: Цукумідзу
Кількість сторінок: 160
Ілюстрації: Чорно-білі
Папір: Матовий
Рік видання: 2024
Країна-виробник товару: Україна

Характеристики

Мова: українська
Категорії: Манга/Манхва
Жанри: Пригодницька література, Фантастика
Обкладинка: М'яка
ISBN: 978-617-7756-77-3
Розмір коробки: 144 х 200 мм
Мова: українська
Категорії: Манга/Манхва
Жанри: Пригодницька література, Фантастика
Обкладинка: М'яка
ISBN: 978-617-7756-77-3
Розмір коробки: 144 х 200 мм
Автор: Цукумідзу
Кількість сторінок: 160
Ілюстрації: Чорно-білі
Папір: Матовий
Рік видання: 2024
Країна-виробник товару: Україна
Інші товари тієї ж серії:
Покупці цього товару також вибирають