• Настільна гра Долина Смерті. Розширене видання

  Death Valley
  • Geekach Games
   GKCH205dv
   Ціна: 180грн
   В наявності
  • Характеристики

   • 8+
   • 15+
   • 1-2
   • укр
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

 

Вирушайте в захопливу подорож крізь суворі краєвиди з настільною грою «Долина Смерті». Ця кишенькова карткова гра з механікою перевірки удачі призначена для 1-2 гравців і пропонує незабутні пригоди та чудові ілюстрації. Відчуйте себе справжнім мандрівником, збираючи найкращі комбінації карт у ряді подорожі та альбомі спогадів.

Ілюстрації та атмосфера

Усі карти гри прикрашені атмосферними ілюстраціями від художника Фахрі Маулани, відомого за роботою над іграми «Битви гербів» і «Хвостаті пригоди. Піратський спадок». Кожна карта не лише розповідає свою історію, а й створює унікальну атмосферу, занурюючи гравців у дивовижний світ Долини Смерті.

Для кого ця гра?

«Долина Смерті» - ідеальний вибір для новачків, які тільки починають свій шлях у світі настільних ігор, а також для тих, хто шукає розслабляючий філлер. Проте, ігроладна варіативність та елемент тактичного планування зацікавлять навіть більш досвідчених гравців. Якщо вам подобаються нескладні карткові ігри, ми також радимо звернути увагу на ігри «Мова квітів» і «Склеп черепів».

Основні поняття

Карти: Гра складається з 18 карт, кожна з яких має символ типу загрози (тварини, повінь, місцевість або спека), кількість таких карт у колоді, символи очок у вигляді зірок, властивості та цікавий факт.

Ряд подорожі та альбом спогадів: Протягом гри гравці викладають карти в два ряди перед собою. Ряд подорожі постійно змінюється, тоді як альбом спогадів фіксує ваші досягнення.

Суміжні карти: Карти, що розташовані ліворуч, праворуч, над або під іншою картою.

Приховані карти: Карти, що лежать під іншою картою, неактивні.

Нещасний випадок: Виникає, коли у вас є три карти із загрозами одного типу в ряді подорожі та альбомі спогадів.

Ігровий процес

Гра починається з перетасування всіх карт і утворення колоди. Верхня карта колоди та відкрита карта біля неї утворюють пустелю. Гравці почергово додають карти в свої ряди подорожі та альбоми спогадів, виконуючи одну з дій:

Подорожувати: Вибрати карту в пустелі й додати її до ряду подорожі.

Відпочити: Перемістити карту зі свого ряду подорожі в альбом спогадів, приховавши під нею будь-яку кількість інших карт або повернувши їх назад у колоду.

Гра завершується, коли в пустелі залишається одна карта. Перемагає гравець із найбільшою кількістю очок.

Розширене видання

«Долина Смерті» також пропонує розширене видання з доповненням «Панамінт-сіті», яке включає додаткові карти та нові правила. Ці карти додають ще більше варіативності та стратегічних можливостей, збагачуючи ваші пригоди у пустелі.

Зануртесь у дивовижний світ «Долини Смерті» - гри, яка поєднує простоту і захопливий ігровий процес. Незалежно від того, чи ви новачок, чи досвідчений гравець, ця гра подарує вам багато незабутніх моментів. Відчуйте справжнє задоволення від подорожей та відкриттів у настільній грі «Долина Смерті»!

Що всередині?

18 карт базової гри
6 карт доповнення «Панамінт-Сіті»

Характеристики

По інтересах: Для новачків, Компактні, Сімейні, Соло, Стратегії, Швидкі
Мова: українська
Кількість гравців: 1-2
Час партії, хв.: 15+
Вік: 8+
Текст у грі: Багато
Механіка: Вибір дій, Всі проти всіх, На везіння
По інтересах: Для новачків, Компактні, Сімейні, Соло, Стратегії, Швидкі
Мова: українська
Кількість гравців: 1-2
Час партії, хв.: 15+
Вік: 8+
Текст у грі: Багато
Механіка: Вибір дій, Всі проти всіх, На везіння
18 карт базової гри
6 карт доповнення «Панамінт-Сіті»