• Настільна гра Маленька таверна

  Little Tavern
  • Repos
   LT-UA01
   Ціна: 695грн
   В наявності
  • Характеристики

   • 8+
   • 25+
   • 3-5
   • укр
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

 

Ласкаво просимо до «Маленької Таверни» - місця, де збираються найрізноманітніші відвідувачі з усього Королівства! Відьми, гобліни, король зі свитою, ельфи, гноми, романтики та пригодниці - тут ви зустрінете всіх. Гравці стають вправними офіціантами, намагаючись задовольнити вимоги гостей і заробити щедрі чайові. Готові випробувати свою удачу та стати найкращим офіціантом «Маленької Таверни»?

Ігровий процес

Правила гри прості та зрозумілі, але гра обіцяє багато веселощів і несподіванок. Ваше завдання - відкрити карти з персонажами-відвідувачами, розсадити їх за столами, виконувати завдання з карт подій і намагатися заробити 25 золотих монет першими.

Розсадка гостей: Кожен гравець обирає карту гостя та розміщує її за своїм столом, дотримуючись правил. Деякі гості мають спеціальні вимоги або властивості, які впливають на ігровий процес.

Таємний відвідувач: Час від часу у вас можуть з'явитися таємні відвідувачі, які потребують особливого ставлення.

Завдання та події: Виконуйте завдання з карт подій, які можуть принести додаткові бонуси або ускладнити життя вашим суперникам.

Стратегія та взаємодія

Плануйте свої дії, обмінюйтеся картами з іншими гравцями, намагайтеся залучити найбільш щедрих відвідувачів та позбутися галасливих і жадібних гостей. Використовуйте свою кмітливість і тактичне мислення, щоб обійти суперників і здобути перемогу.

Фінал гри

Коли всі столи у таверні зайняті, гравці підраховують свої зароблені монети. Ельфи, принцеси, романтики - кожен відвідувач має свої правила нарахування чайових. Наприклад, ельфи дають монету за кожного ельфа поруч, принцеса - 5 монет, але забирає 1 монету за кожного іншого члена королівської родини в залі. Перемагає той, хто першим збере 25 золотих монет.

Особливості гри

Весела гра на вечірку: Гра «Маленька Таверна» ідеально підходить для вечірок з друзями та родиною, даруючи жваві комбінації карток та незабутні моменти.

Багато порад: Використовуйте свою стратегію, щоб отримати більше чайових, ніж ваші опоненти.

Прості ходи: Виберіть картку та покладіть її за свій стіл або киньте виклик розсадці опонентів.

Золота перемога: Станьте першим гравцем, який набере 25 золотих монет, щоб виграти гру.

Інтерактивна та гумористична: Насолоджуйтеся грою, сповненою гумору та несподіваних поворотів із високою взаємодією між гравцями.

«Маленька Таверна» - це захоплююча та весела настільна гра, яка подарує вам і вашим друзям безліч яскравих емоцій. Відчуйте себе справжнім офіціантом у гамірній таверні, розсаджуючи найрізноманітніших гостей та змагаючись за щедрі чайові. Грайте, смійтеся та повертайтеся знову, адже пригоди у «Маленькій Таверні» ніколи не закінчуються!

Що всередині?

5 столів
56 карт
44 монети
правила гри

Характеристики

По інтересах: Для новачків, Економічні, Карткові, Сімейні
Мова: українська
Кількість гравців: 3-5
Час партії, хв.: 25+
Вік: 8+
Текст у грі: Мовонезалежні
Механіка: Виконання контрактів, Всі проти всіх
По інтересах: Для новачків, Економічні, Карткові, Сімейні
Мова: українська
Кількість гравців: 3-5
Час партії, хв.: 25+
Вік: 8+
Текст у грі: Мовонезалежні
Механіка: Виконання контрактів, Всі проти всіх
5 столів
56 карт
44 монети
правила гри