• Настільна гра Причандали

  Gizmos
  • Планета ігор
   pi007
   Ціна: 1 550грн
   В наявності
  • Характеристики

   • 14+
   • 40-50
   • 2-4
   • укр
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

 

Уявіть себе генієями науки, що змагаються у грандіозному конкурсі на створення найбільш дивовижних механізмів! Це неймовірно захоплива настільна гра, що занурює гравців у вир інженерних пригод.


"Причандали" побудовані на принципах ланцюгової реакції - кожен твій хід може спричинити каскад подальших дій. Інтелектуальна, тактична, вона поєднує стратегічне планування з динамічним, швидкоплинним геймплеєм. Результат - унікальний ігровий досвід, що не залишить тебе байдужим!


Гра створена відомим австралійським дизайнером Філом Уокером-Гардінгом, автором таких хітів, як "Ведмежий парк", "Імхотеп", "Какао" та "Розкрадачі підземель". Вона вже встигла отримати численні нагороди та визнання у світі настільних ігор.


Приготуйся зануритись у лабораторії геніальних винахідників! Центром гри є унікальний роздавальник енергії, наповнений кольоровими кульками. Використовуй їх, щоб активувати та створювати все нові й нові неймовірні механізми. Хто з вас виявиться найбільшим віртуозом інженерної думки?


"Причандали" - це гра для справжніх любителів тактики, науки та інновацій. Занурся у вир творчості та зустрінь найвражаючу наукову revolutiom!


Занурся у вир "Причандалів" - захопливої гри, що запалює іскру винахідливості та стратегічного мислення! Цей комплект наче чарівна скарбниця, повна різноманітних компонентів, які дарують неймовірне візуальне та тактильне задоволення.


Серцем гри є інноваційний диспенсер кульок енергії - механічний генератор барвистих сфер, що додає непередбачуваності до твоїх ходів. Доповнюють його карти гізмо, розділені за складністю та функціональністю. Використовуй їх мудро, щоб створити власну унікальну "машину"!


Кольорові кульки, що представляють енергію, є основною валютою гри. Влучно розміщуй їх, активуючи ефекти гізмо, і спостерігай, як ланцюгова реакція захоплює суперників! Додаткові компоненти, такі як табло досягнень та інструкція, допомагатимуть тобі організувати гру та відстежувати прогрес.


Стратегічна глибина "Причандалів" захоплює: тобі доведеться майстерно поєднувати дії, передбачати ходи суперників і постійно адаптуватись, щоб вибороти перемогу. Естетичний дизайн і якість компонентів лише посилюють захоплення грою.


Чи готовий ти прийняти виклик і стати справжнім майстром "Причандалів"? Занурюйся у вир винахідливості та спостерігай, як твої ідеї оживають на ігровому полі!

Характеристики

Мова: українська
Кількість гравців: 2-4
Час партії, хв.: 40-50
Вік: 14+
Текст у грі: Мовонезалежні
Мова: українська
Кількість гравців: 2-4
Час партії, хв.: 40-50
Вік: 14+
Текст у грі: Мовонезалежні