• Настільна гра Sequence Stacks Card Game

    Сіквенс. Карткова гра
    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

 Якщо ви шукаєте гру, яка поєднує в собі логіку, стратегію та трохи підступності, настільна гра Сіквенс: Карткова Гра саме для вас! Це чудова можливість розважити мозок, використовуючи числові ряди та послідовності. Інтерес до таких ігор не зникає ні у дітей, ні у дорослих, адже багатоваріантні стратегії дозволяють створювати незліченну кількість комбінацій, тому кожна партія завжди буде унікальною.

Ігровий процес:

Сіквенс: Карткова Гра - це змагальна розвага, в якій гравцям потрібно вибудовувати безперервну послідовність чисел. Але механіка гри має особливу родзинку: ви можете заважати суперникам і навіть красти їхні карти та фішки. Грати можна як удвох, так і компанією до шести осіб. Завдання гравців - викласти всі свої карти в стос у конкретній послідовності і першими зібрати 5 послідовностей, кожна з яких складається з ряду в 5 фішок.

Перед початком партії кожен гравець отримує по 5 карт. Під час ходу гравці викладають карти у один з двох стосів (червоний або синій), намагаючись сформувати послідовність від 1 до 5. Після кожного ходу гравець добирає карти з колоди до 5. Гравець, який зуміє викласти всі 5 карт в одну послідовність, продовжує грати, доки має можливість викладати чергову карту.

Кожного разу, коли гравець викладає послідовність, розіграні карти відкладаються в стос поза грою, а гравець отримує жетон відповідного кольору. Після того, як всі карти розіграні, з відкладених карт формується нова колода.

Гра має спеціальні карти, ефекти яких можуть суттєво вплинути на хід гри. Наприклад, ви можете змусити суперника пропустити хід, змінити напрямок ходу, вкрасти карту або фішку у іншого гравця, заблокувати послідовність суперника. Джокери завжди допоможуть вам, замінюючи будь-яке число послідовності.

Гравець, який першим збере 5 послідовностей (включаючи мінімум 2 червоні та 2 сині), стає переможцем.

Чому варто придбати Сіквенс: Карткова Гра?

Весела та азартна: Гра забезпечує багато сміху і адреналіну.

Розвиває логіку та стратегію: Потребує від гравців продумування ходів і планування наперед.

Ідеальна для будь-якої компанії: Грати можна від 2 до 6 осіб.

Спеціальні карти: Ефекти спеціальних карт додають грі непередбачуваності та цікавості.

Не втрачайте шанс весело і з користю провести час з близькими. Купуйте настільну гру Сіквенс: Карткова Гра і переконайтеся, що стратегія та логіка можуть бути неймовірно захоплюючими!


Що всередині?

120 гральних карт
40 фішок (20 червоних та 20 синіх)
правила гри

Характеристики

По інтересах: Для компанії, Для новачків, Карткові, Сімейні, Швидкі
Мова: англійська
Кількість гравців: 2 - 6
Вік: 7+
Текст у грі: Мовонезалежні
Механіка: Збирання сетів
Розмір коробки: 165х115х45мм
По інтересах: Для компанії, Для новачків, Карткові, Сімейні, Швидкі
Мова: англійська
Кількість гравців: 2 - 6
Вік: 7+
Текст у грі: Мовонезалежні
Механіка: Збирання сетів
Розмір коробки: 165х115х45мм
120 гральних карт
40 фішок (20 червоних та 20 синіх)
правила гри
Інші товари тієї ж серії: