Настільні ігри англійською мовою

Юхуу! ! ! Стилізовані настільні ігри англійською мовою!

Якщо ти вільно speak English, ці настільні шедеври тебе точно здивують! Практично всі ігри даного розділу створені по тематиці всесвітньо популярних фільмів, мультфільмів, коміксів, серіалів.

Захоплений історіями про Гаррі Поттера? У детективній пригоді «CLUEDO Harry Potter» відіграючи в ролі Гаррі, Рона, Герміони тобі має бути розслідувати магічне зникнення одного з учнів! Сценарії гри проведуть тебе по знайомих місцях. Довідайся, які таємниці зберігає Забутий Ліс або Маєток Малфоєв?

А як щодо настільної гри англійською мовою «Monopoly Rick and Morty», де замість заводів і пароплавів можливо купити інші планети й мири?! Ігрові фішки у вигляді Ріка, Морті й інших членів їх божевільної сімейки будуть пересуватися по барвистому ігровому полю, раз у раз утікаючи від монстрів і інших інопланетних тварин!

Перегортай каталог тематичних CLUEDO і Монополій, вибирай ту, що тобі по смакові!

Моя твоя не розуміти...

Варіант другий - учимо англійський! У такому випадку гра « Читай-Вистачай. English» те, що потрібно! Дітям і дорослим вона буде цікава й корисна! Жетони з барвистими зображеннями тварин, рослин, предметів з однієї сторони і їх назвами англійською мовою з іншої, об'єднають батьків і дітей у веселому змаганні! От так в ігровій формі step by step кожний може легко покласти початок вивченню іноземної мови!

I go to school by bus... I'm joking!

Замов англомовні видання настолок для себе й для друзів!

На сайті магазину «Хід Конем» представлені тільки оригінальні настільні ігри. Якісні ігрові елементи доправлять як емоційне так і естетичне задоволення! Така коробка стане прекрасним подарунком не тільки собі улюбленому, але й другові, колезі, партнерові. Гарній грі всі віки покірні!

Thank you for staying with «Hod Konem»

Фільтр
Вік
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір