Настільні ігри для вечірки

Де розвернеться твоя вечірка?

У курені квартирі ресторані, на природі кораблі? Настільним іграм для компанії однаково! На будь-яке свято їм з вами по шляху! Усі Party варіанти представлені саме в цій рубриці, так що веселощі починається прямо зараз!

  • Alias Party – на сто людей вистачить!
  • Ширше Рот – нормально сказати не дає!
  • Вибухові кошенята – усе вибухнете, хлопці!

Ще?

  • Кубики Рорі – час очманілих історій;
  • Тараканьи танці – до твоїх рухів не докопатися;
  • Правда або Справа – вибирай змело!

Здається, цього списку цілком достатньо, щоб зрозуміти гостру необхідність присутності настолок на будь-якій гулянці-заворушки! Цікаві ігри для компанії друзів займуть 80% часу гулянки, тому що це й танці, і конкурси, і штрафні завдання для будь-якої кількості відпочиваючих!

Акції й розпродажу на відмінний настрій!

Ті, хто говорять, що неможливо купити гарний настрій, просто не знайомі з настільними іграми для вечірок, посиденьок, парубоцьких, девичников і будь-яких інших тусейшен. А ти вже зробив перший (а можливо далеко не перший) крок на зустріч не нудного життя й ця хвиля зачепить усіх навколо тебе! Урочисто обіцяємо.
До того ж, відслідковуй акції й знижки, які підтримуються в нашому магазині із завидною частотою.

Настільні ігри для вечірок безкоштовно?! ! Realy?!

Так, у Хід Конем навіть таке є для тебе/твоїх друзів/колег і взагалі розкажи про цей увесь!
Ігротеки ми проводимо регулярно й завжди БЕЗКОШТОВНО! Наші ігрові вечірки проходять у незвичайних, оригінальних і затишних закладах. Розважальні ігри на компанію від двох людей і до необмеженої кількості гравців чекають своїх захоплених героїв, відважних борців за перемогу! Анонси зручніше усього відслідковувати на наших сторінках у соц.мережах, вибирай саму зручну для себе в розділі «контакти».

И традиційно, до встечі в казці, наш чудовий гість! ;)

Фільтр
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір