Настільні ігри на уяву

От куди завело тебе твоя уява!

Настільні ігри на уяву або інакше кажучи гри в асоціації – це кращий засіб розвити фантазію й вийти за рамки власного творчого мислення! Наша свідомість здатна створювати нестандартні образи й ідеї не тільки в снах, але й навмисно будувати їх у реальності. Варто лише задати йому правильну програму й надати необхідний ресурс! І ім'я цьому ресурсу – настільні ігри на уяву!

Розкриваємо здатність фантазувати «на лету»!

У дитинстві сховавшись у халабуди ми розповідали один одному страшні історії: «у чорному-чорному лісі, стояв чорний-чорний будинок, а в ньому чорна-чорні двері…». Розімнемося за допомогою казкових Кубиків Історій Рорі, адже для цієї гри немає правил, отут пустяться в хід твоя креативність і здатність імпровізувати! Викинувши кубики завдання гравця на ходу придумати небилицю, яка з'єднає однієї ниткою зображення, що выпавшие на ігрових гранях. Як тільки Rory’s Story Cubes потраплять у твої ручки, тобі й вибирати: жахати друзів страшними казками або веселити смішними історяшкамі!

Пригоди вже заждалися тебе й твоїх друзів!

Приборкай уяву своїх суперників з настільними іграми Діксіт (Dixit), Імаджинаріум або Фенсі (Fancy)! Новачкам везе, і якщо раніше тобі не доводилося відіграти у творчі ігри, просто довірся інтуїції, вона стане кращим супутником по дорозі до перемоги! Правила цих ігор однакові, а відрізняються вони оформленням ігрових елементів і малюнками на картах. Кожний гравець у свій хід викладає картку із зображенням (сорочкою нагору), озвучуючи іншим учасникам гри із чим картинка в нього асоціюється. Одержавши наведення, учасники гри вибирають зі своїх карт на руках саму підходящу картинку під загадану асоціацію й також викладають її (сорочкою нагору). Коли все скинули по карті абстрактні зображення перевертаються особою нагору. Завдання: обчислити карту, що загадав. Що вгадав правильно одержує три бали й стільки ж раз його фігурка просунеться по ігровому полю в напрямку до фінішу!

Мир фантазії й уяви доступний навіть самим маленьким гравцям.

Діти більше дорослих тягтися до всього незвичайного, чарівному, вигаданому! Уява качає їх на хмарах, дозволяє ступати по морських хвилях, переносить у казкові мири й лялькові королівства. Настільні ігри на уяву дозволять купити чарівну паличку, познайомитися з добрим ельфом, перетворитися у фею або супер героя. Творче мислення можна й потрібно розбудовувати з ранніх років, тоді й в інших здатностях діти будуть справжніми ерудитами!

Фільтр
По інтересах
Виробник
Кількість гравців
Механіка
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір