• Настільна гра Непроглядна темрява (Massive Darkness)

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

А ви боїтеся темряви? Хочете сховатися від тієї, що лякає своєю невідомістю, а якщо довго вдивлятися в неї - дивиться у відповідь? Відкрийте очі ширше: зловісна Тьма повернулася і тільки спадщина світлоносні здатне врятувати цивілізований світ. Чи зможуть 6 сміливців перемогти темних поплічників і відшукати легендарні артефакти в похмурих підземеллях? Приміряйте на себе їх ролі, з головою занурившись в «непроглядну темряву»!

Це довгоочікувана локалізація командної рольової настільної гри «Massive Darkness», яка зібрала на «кікстартера» 3,5 млн. Доларів (замість необхідних 200 тисяч) і стала одним з найуспішніших проектів. Що не дивно, адже до її створення причетні автори культового «Зомбіціда», а нові цікаві механіки, приголомшливе оформлення і динамічний сюжет гри «цілковита пітьма» не змогли залишити нікого байдужим. В цьому кооперативному фентезі-пригоді 1-6 гравцям належить спуститися в підземні лабіринти для пошуку зброї небаченої сили, прокачати своїх персонажів до небувалих висот і битися зі смертоносними породженнями Темряви. При цьому ведучий не буде потрібно - ви будете боротися з самої «непроглядній темрявою»! Докладні і доступні правила, управління ворогами самою грою, зрозумілі фази ходу дозволять легко почати грати новачкам, але перше, що закрутить голову навіть досвідченим ігроманам - це 75 високодеталізованих мініатюр.

Вони такі реалістичні, що з ними страшно спати в одній кімнаті. Крім всіх інших компонентів, вас чекають зручні пластикові індивідуальні планшети зі слотами для спорядження, треками здоров'я і досвіду, 120 аркушів класу (для поміток про розвиток персонажа), близько 300 різноманітних карт з атмосферними ілюстраціями і 9 двосторонніх фрагментів складеного ігрового поля. Можна вибрати одну з 11 готових місій, пройти їх окремо або в режимі кампанії (зберігаючи отримані навички), зважитися на соло-пригода або навіть придумати власне. У «непроглядній пітьмі» можливо багато. Ви можете стати гінцем Кривавої Місяця, шаленим паладином, бойовим магом або вибрати інший з 6 класів для свого персонажа.

Отримавши базові здібності, шкіряні обладунки та одну карту зброї, гравці відправлять своїх підопічних збирати жетони цілей, попутно добуваючи цінне спорядження і отримуючи досвід в сутичках з орками-свежевателямі, верховними тролями, гігантськими павуками та іншими чудовиськами. Саме завдяки очкам досвіду, гравці зможуть удосконалюватися, набуваючи все більш складні навички на «дереві умінь» свого класу і створюючи неповторного персонажа. У свою фазу герої подорожують по тунелях, здійснюють необхідні дії, атакують ворогів, обмінюються спорядженням, при цьому враховують унікальну механіку «світла-темряви»: ховаються на темних фрагментах поля, а при наявності спеціальних здібностей - нападають із тіні.

А нападати буде на кого! У грі велика кількість противників різних видів, які дають відповідну кількість досвіду. Монстри атакують в свою чергу, збираються в загони, можуть навіть викликати підкріплення і використовують зброю або скарб - майбутні трофеї героя. Всі військові конфлікти вирішуються з урахуванням навичок і результату кидка кубиків атаки і захисту. Магічні заклинання, воскресіння полеглих товаришів теж будуть.

Накопичений досвід гравці витрачають на додаткові можливості, після чого розкривають нову карту подій, прокручуючи в черговий раз жорна долі. Так, раунд за раундом спадкоємці світлоносні намагаються виконати всі необхідні умови перемоги, інакше - їх чекає поразка. І мало учасників пригоди «цілковита пітьма» відмовляться від того, щоб випробувати себе знову, адже кожна партія цієї гри справді унікальна і цікава. Тим більше що тих, хто ступив у темряву, тьма вже не лякає!

Що всередині?

- 9 тайлів
  - 6 комплектів по 20 аркушів умінь
  - 6 мініатюр героїв
  - 6 пластикових планшетів
  - 6 кольорових підставок
  - 6 листів героїв
  - 12 кольорових пластикових фішок
  - 117 токенов
  - 69 мініатюр монстрів
  - 207 міні карт
  - 50 карт охоронців
  - 12 карт бродячих монстрів
  - 12 кубиків
  - правила гри

Розмір коробки: 320 * 320 * 100мм

Характеристики

По інтересах: Для компанії, Кооперативні, Фентезі
Кількість гравців: 1 - 6
Час партії, хв.: 90 - 180
Вік: 14+
По інтересах: Для компанії, Кооперативні, Фентезі
Кількість гравців: 1 - 6
Час партії, хв.: 90 - 180
Вік: 14+
- 9 тайлів
  - 6 комплектів по 20 аркушів умінь
  - 6 мініатюр героїв
  - 6 пластикових планшетів
  - 6 кольорових підставок
  - 6 листів героїв
  - 12 кольорових пластикових фішок
  - 117 токенов
  - 69 мініатюр монстрів
  - 207 міні карт
  - 50 карт охоронців
  - 12 карт бродячих монстрів
  - 12 кубиків
  - правила гри

Розмір коробки: 320 * 320 * 100мм