Шустрі настільні ігри на швидкість і реакцію!

Настільні ігри на швидкість – тренування реакції й спритності переможців!

Хоча в добі всі ті ж 24 години, сучасній людині потрібно тримати швидкий темп, щоб усе встигати. У години відпочинку з родиною й друзями пропонуємо в розважальній формі тренувати реакцію швидкими настільними іграми. Дітям корисно, дорослим необхідно.

Удосконалюйтеся разом. Настільні ігри Медвед, Барабашка, Барамелька, Тик Так Бум – це відмінний шанс розігнати не тільки швидкість звивин, але й блискавичну хватку рук. У кожній із цих ігор є деталь або предмет, який потрібно спритно схопити або перекинути іншому гравцеві, обчисливши швидше інших правильна відповідь або картку. Такий ігровий спринт – розганяє кров і здоровіший азарт, допомагає відволіктися від одноманітний будня.

Динамічні настільні ігри для людей захоплених колективними змаганнями.

Якщо вас більша дружна компанія, відіграйте командами. Ідеальний варіант у такому випадку купити настільні ігри лоскоче нерви пісковим годинником: Alias, Відповідай за 5 секунд, Смайл (Smile), Темпо, Воображарій, Еківоки й ін. Усі ці колективні баталії сплочала, активізують командний дух, але головне – запалюють спільне швидке реагування.

Швидкі настільні ігри, у народі їх називають шустрі або короткі.

Завжди про запас тримаєте гру де партія дуже коротка, у буквальному значенні пари хвилин, максимум 5-10. Така штука придасться на перерві в школі, на привалі в поході, на обідній перерві в офісі. Правила прекрасної й популярної карткової гри Dobble говорять: сонечко, ключик, юрта, котик, примара, павук, кінець гри! Правда клас? У грі Матрешкіно також усі просто, швидко, цікаво. Коли на столі відкривається карта із зображенням трьох квітів, гравці наперегони знаходять мотрійку з одежинкою такого кольору й повинні зробити те, що вона показує.

Хід Конем – настільні ігри вночі й днем.

Замовити настільну гру на сайті можна в будь-яку годину дня й ночі. Ми доправимо її для вас у Києву швидко й весело! Якщо ви живете в іншому місті, посилка відправитися в день замовлення Новою Поштою. Вистачить сумніватися, прийміть розв'язок купити тренажер для мозку – настільну гру, а далі справа за Хід Конем: оформимо, доправимо, знижку порахуємо, правила пояснимо.

Фільтр
Вік
Виробник
Кількість гравців
Ціна
  •  —  грн
Очистити вибір