• Настільна гра Sonic: Суперкоманди

  Sonic Super Teams
  • Geekach Games
   355341
   Ціна: 1 200грн
   Немає в наявності
   Аксесуари для цієї гри:
   Протектори для карт Meeple Care (56 х 87 мм, 100 шт.) (STANDART) (55грн * 1шт)
   Повідомити при наявності
  • Характеристики

   • 7+
   • 20 - 30
   • 2 - 4
   • укр
  • Відправка гри в день замовлення
  • При реєстрації знижка 3%
  • Безкоштовна доставка від 1500грн

У настільній грі «Сонік. Суперкоманди» ви отримуєте можливість взяти на себе роль керівника команди супергероїв, зібраних з різних всесвітів Sonic. Ваша мета – бігти якнайшвидше, але не просто так. Справа в тому, що інші бігуни намагатимуться всіляко вам шкодити, тому уважно стежте за ними і звичайно, при можливості самі також старайтесь їх уповільнити.

Перед вами розкривається широкий вибір героїв улюблених відеоігор та коміксів Sonic. Ви можете обрати саме цього легендарного їжачка, як символ швидкості та бездоганної майстерності, або можливо і вподобаєте наділеного мудрістю та інтелектом Тейлза – вибір лише за вами! Як би там не було, кожен герой має свої унікальні властивості, які допоможуть вам у складних битвах та завданнях.

Гра «Сонік. Суперкоманди» пропонує неймовірні пригоди та місії, які потребують спільної роботи та стратегічного мислення. Ви будете розраховувати ходи, спілкуватися зі своїми товаришами команди та приймати важливі рішення для досягнення перемоги (якщо вас четверо, поділіться на 2 команди).

Багато різних механік гри роблять «Сонік. Суперкоманди» цікавою та різноманітною. Ви зможете розблоковувати нові вміння та здібності, збирати рідкісні предмети, а також робити все, щоб першим перетнути фінішну лінію. Завжди будьте уважними, бо за кожним поворотом вас чекають нові виклики і пригоди.

Не менш захопливою частиною гри є самі компоненти настілки «Сонік. Суперкоманди». Ви зможете насолоджуватися чудовими деталями та яскравими ілюстраціями героїв та локацій. Кожна фігурка героя виконана у форматі 3D і має свою унікальну дизайнерську деталізацію, що робить гру ще більш захоплюючою.

«Сонік. Суперкоманди» дарує можливість не лише весело провести час з друзями або сім'єю, але й поглибити знайомство або поринути у ностальгію з багатогранним всесвітом Sonic, знайомим багатьом ще з дитинства. Вона поєднує в собі пригоди, долання перешкод, стратегічне планування та співпрацю. Будьте готові до безлічі незабутніх моментів, які ви відчуєте під час гри.

Готові до неймовірних пригод та епічних битв? Якщо так, тоді приєднуйтесь до команди та покажіть, що ви дійсно гідні звання найшвидшого, найкмітливішого і найвправнішого героя!

Що всередині?

8 фігурок
Ігрове поле
73 карти
Правила гри

Розмір коробки: 255х255х60 мм

Характеристики

По інтересах: Для вечірки, Сімейні, Карткові, Дитячі, Для новачків, Дуельні, Стратегії
Мова: українська
Кількість гравців: 2 - 4
Час партії, хв.: 20 - 30
Вік: 7+
Механіка: Вибір дій, Командна гра, Менеджмент руки, Перегони, По ролях
По інтересах: Для вечірки, Сімейні, Карткові, Дитячі, Для новачків, Дуельні, Стратегії
Мова: українська
Кількість гравців: 2 - 4
Час партії, хв.: 20 - 30
Вік: 7+
Механіка: Вибір дій, Командна гра, Менеджмент руки, Перегони, По ролях
8 фігурок
Ігрове поле
73 карти
Правила гри

Розмір коробки: 255х255х60 мм
Покупці цього товару також вибирають