• Настільна гра Спаплюжений Грааль. Набір «Чудовиська Авалона. Минуле і майбутнє » (Tainted Grail. Monsters of Avalon. Past and Future Miniature Pack) доповнення RUS

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

Увага! Тільки якщо у вас є неперевершена кооперативна гра «Осквернённый Грааль. Падение Авалона (Спаплюжений Грааль. Падіння Авалона)», а ще ви вирішили купити та пройти кампанії «Епоха легенд» і «Останній лицар» — можете звернути увагу на «Осквернённый Грааль. Набор «Чудовища Авалона. Прошлое и будущее»»! А інакше — ви даремно будете ранити собі серце, дивлячись на неймовірні фігурки монстрів з цього набору, які ще можна і розфарбувати.

Адже це доповнення тільки для нових кампаній, яке перетворить ворогів на страшних вартових. Але головне — додасть на ваш ігровий стіл 20 приголомшливих мініатюр чудовиськ, від реалістичності та деталізованості яких дух захоплює. Причому крім естетики це ще й дуже зручно — не потрібно намагатися одночасно вмістити на одній карті локації персонажа, менгіра, лічильник і карти декількох вартових. З мініатюрами ворогів це набагато простіше зробити. А також з доповненням «Осквернённый Грааль. Набор «Чудовища Авалона. Прошлое и будущее (Спаплюжений Грааль. Набір Чудовиська Авалона. Минуле і майбутнє)» атмосфера гри стане ще більш відчутною. І навряд чи у вас вийде забути цю пригоду.

Що всередині?

20 фігурок вартових
22 карти зустрічей

Розмір коробки: 310х310х105 мм

Характеристики

По інтересах: Доповнення
Мова: російська
Кількість гравців: 1 - 4
Час партії, хв.: 120 - 240
Вік: 14+
По інтересах: Доповнення
Мова: російська
Кількість гравців: 1 - 4
Час партії, хв.: 120 - 240
Вік: 14+
20 фігурок вартових
22 карти зустрічей

Розмір коробки: 310х310х105 мм