• Настільна гра Splendor (Розкіш)

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

«Кращі друзі дівчат - це діаманти», - співала Мерилін Монро.

За версією творців популярної настільної гри «Splendor (Розкіш)», купці Середньовіччя не гребують також сапфірами, смарагдами, рубінами і, звичайно ж, золотом. Більш того - влаштовують справжнє змагання за право володіти цими каменями. Запрошуємо і вас зануритися в розкішний світ видобутку дорогоцінних каменів!

Для подорожі все готово: компактна коробка з приємними важкими жетонами коштовностей, карти розвитку з атмосферними ілюстраціями і тайли вельмож з портретами реальних історичних персон. Гравці кожен хід можуть вибрати одну з трьох дій: взяти собі жетони коштовностей, купити за них карту розвитку зі столу або застовпити одну з карт, щоб вона не дісталася супернику.

Звучить просто?

Саме так!

Але глибина і азартність ігрового процесу «Splendor (Розкіш)» затягує не тільки новачків. Купуючи шахти, каравани, ювелірів і інші карти, які допомагають розвинути своє підприємство з видобутку та продажу дорогоцінних каменів, гравець не тільки отримує потрібні окуляри престижу, але і, зібравши необхідний комплект карт, удостоюється покровительства дворянства, що також наближає його до перемоги. Основна заковика, як і в будь-якому ринковому справі, полягає в конкуренції, але від цього гра якраз і стає цікавіше. Кількість карт розвитку обмежена, як і можливі дії за хід, а суперники не дрімають, і доводиться робити вибір між своїми поточними інтересами і бажанням припинити дії іншого гравця, застовпивши потрібну йому карту.

Перемагає той, хто першим набирає 15 очок, але боротьба обіцяє бути дуже цікавою. Якісний елегантний дизайн, простота правил разом з необхідністю не ловити гав, а постійно напружувати звивини для перемоги, роблять гру «Splendor (Розкіш)» прекрасним розвагою в колі сім'ї, друзів і навіть незнайомих людей. Оцініть і ви геніальність цієї настолки!

Що всередині?

- 40 жетонів
- 90 карт Розвитку
- 10 тайлів Вельмож
- правила гри

Характеристики

По інтересах: Для компанії
Кількість гравців: 2 - 4
Час партії, хв.: 15 - 30
Вік: 8+
Штрихкод: 4650000321429
По інтересах: Для компанії
Кількість гравців: 2 - 4
Час партії, хв.: 15 - 30
Вік: 8+
Штрихкод: 4650000321429
- 40 жетонів
- 90 карт Розвитку
- 10 тайлів Вельмож
- правила гри
Інші товари тієї ж серії: