• Хіт продажів
  • Настільна гра Свинтус

    • Відправка гри в день замовлення
    • При реєстрації знижка 3%
    • Безкоштовна доставка від 1500грн

«Свинтус» - це пародійний варіант популярної карткової гри «Уно» (або в більш народному варіанті: «Брідж») Покажіть своїм друзям який великий хитрий свин сидить у вас всередині!

На старті гри кожному учаснику видається по 8 карт. Решта карти кладуться стопкою по центру столу сорочкою вгору. Верхня карта з колоди відкривається і лягає поруч зі стопкою. Гра почалася! Згідно з правилами, гравці по черзі закривають карту на столі картою з руки. Для цього вона повинна підходити за кольором або за значенням. Перший гравець, у якого на руках не залишиться карт, виграє партію і отримує кількість очок зображене у решти гравців на картах. Грати в «Свинтус» можна до тих пір, поки хоч один гравець не набере 30 очок, або ж відкриється метро, ​​або долар знову стане по 5 (ну або самі придумайте фінальну умову).

До цього моменту, читаючи опис, можна б було подумати що це правила «Уно», але не тут-то було. Тепер родзинка «свиней»: За правилами, коли ви кладете на стіл передостанню карту з руки, потрібно крикнути: «Свинтус!». Якщо ж ви, не сказавши цього чарівного слова, залишилися з однією картою на руці і вам на це вказали (не давши походити наступного гравця), то необхідно добрати 3 штрафні карти з колоди!

Також в грі є: «Хапеж» - зобов'язує наступного за похід гравців взяти 3 карти і пропустити свій хід; «Перехрюк» - карта, яка змінює напрямок ходу в грі (якщо ходили за годинниковою стрілкою - буде проти годинникової); «Захрапін» - наступний за виклали карту гравець пропускає свій хід; «Полісвін» - гравець, який виклав цю карту, замовляє якого кольору карту повинні покласти на неї наступної. «Тіхохрюн» - приборкуюча свинська карта. Усі учасники гри повинні мовчати, поки хід не повернеться до гравця, який поклав Тіхохрюна. Якщо хто порушить правило, то отримує 2 штрафні карти і закінчує дію Тіхохрюна. «Хлопкопит» - особливо свинська карта. Лягає за бажанням на своєму ходу. Коли вона на столі, все повинні негайно скласти по одній руці на колоду карт. Останній гравець, що поклав руку, вважається «гальмом» і бере 2 штрафні карти з колоди. Всі ці карти, крім «Полісвіна», можуть викладатися на будь-яку карту того ж кольору або після іншої такої ж карти будь-якого кольору.

Що всередині?

64 карти з цифрами
48 спеціальних карт
Правила гри


Розмір карт 63х89 мм

Характеристики

По інтересах: Компактні, Дитячі, Сімейні, Для компанії, Карткові, На спритність
Кількість гравців: 2 - 10
Час партії, хв.: 10 - 20
Вік: 5+
По інтересах: Компактні, Дитячі, Сімейні, Для компанії, Карткові, На спритність
Кількість гравців: 2 - 10
Час партії, хв.: 10 - 20
Вік: 5+
64 карти з цифрами
48 спеціальних карт
Правила гри


Розмір карт 63х89 мм
Покупці цього товару також вибирають